Komentujecie zmiany w CHIP-ie

Pod tekstami na chip.pl i na profilach społecznościowych portalu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci pisali (i nadal piszą) nie tylko o swoim zadowoleniu, ale też o tym, czego od nowego CHIP-a oczekują. Pojawiło się wiele wpisów, podkreślających, że miesięcznik przyzwyczaił czytelników przez lata do pogłębionych artykułów i testów urządzeń – i że portal powinien iść właśnie tą drogą. Najwięcej było jednak dobrych życzeń i sentymentalnych wspomnień o drukowanym, papierowym miesięczniku.
Komentujecie zmiany w CHIP-ie
Informacja o kupnie portalu przez spółkę dziennikarską L-Space rozeszła się błyskawicznie / news w Wirtualnych Mediach

Informacja o kupnie portalu przez spółkę dziennikarską L-Space rozeszła się błyskawicznie / news w Wirtualnych Mediach

Komentarze na facebookowym profilu CHIPa

Komentarze na facebookowym profilu CHIP-a

Portal jest teraz wydawany przez firmę L-Space, specjalnie do tego celu założoną przez dotychczasowych dziennikarzy serwisu. Ale zespół poszerza się i jest na nowo organizowany. Trwają prace nad stroną, która zostanie uruchomiona najprawdopodobniej w lipcu. Wtedy czytelnicy zobaczą portal w innym niż dotąd kształcie. Zapowiedź dużych zmian w CHIP-ie zaciekawiła branżowe i biznesowe media.

O zmianach w CHIPie napisały m.in.: Business Insider, Press i Spider's Web

O zmianach w CHIP-ie napisali m.in.: Business Insider, Press i Spider’s Web

Poza mediami, wiadomość komentowały też technologiczne firmy i internetowe społeczności. Wśród tych ostatnich bardzo ciepło odniósł się do nas fanpage miłośników gier “Game Brainz”, podkreślając, że “legenda trwa”.

Wpis na profilu 'Game Brainz' na Facebooku

Wpis na profilu “Game Brainz” na Facebooku

Czytelnicy CHIP-a oceniali nowe okoliczności również na Twitterze. Wygląda na to, że renesans dotychczasowego magazynu, który stanie się nowoczesnym portalem, był oczekiwany.

Piszcie do nas, np. pod tym artykułem, o swoim CHIP-ie marzeń. Czytamy wasze wskazówki uważnie – zależy nam, żebyście byli współtwórcami i superkorektorami portalu.

Twitterowe komentarze

Twitterowe komentarze