Elektryczne rowery Goclever

Jedna z najbardziej znanych polskich marek elektroniki użytkowej rozszerzy wkrótce swoje portfolio o kolejne elektryczne pojazdy. Do grona deskorolek i hulajnóg, które sprzedawane są już 2015 roku, dołączą wkrótce cztery modele rowerów elektrycznych. Goclever wprowadzi je na rynek jeszcze przed świętami.
goclever
goclever

Wśród nowych modeli znajdziemy dwa typy rowerów miejskich, jeden rower trekkingowy oraz kompaktowy składak. Wszystkie wyposażone są w trzy biegi i silnik o mocy od 250 do 350 W/36 V, które pozwalają osiągnąć prędkość do 25km/h bez wspomagania, lub do 45 km/h, o ile silnik wspomoże rowerzysta.

Niestety producent nie zdradził jeszcze cen swoich rowerów, ale wiemy, że mają one być atrakcyjne, zwłaszcza w porównaniu z cenami pojazdów innych marek, takich jak Kross (od 8499 zł) czy Romet (od 3499 zł). Tańsza alternatywa z pewnością będzie sprzyjała rozwojowi rynku. –Jesteśmy przekonani, że jest to kategoria, która będzie się bardzo szybko rozwijać w nadchodzącym czasie. Przyszłość transportu miejskiego to z pewnością osobiste pojazdy elektryczne, co jest spowodowane coraz silniejszym naciskiem na zamykanie centrów miast dla ruchu spalinowego oraz wykorzystywaniem ekologicznej energii elektrycznej. Współczesne społeczeństwa są coraz bardziej zajęte i zabiegane. Szybki i wygodny transport to jeden ze sposobów na zaspakajanie nowych potrzeb – mówi Roman Panek, Prezes Zarządu Goclever.

Goclever pojawiło się na rynku około roku 2007 zaczynając od sprzedaży nawigacji samochodowych i rejestratorów wideo. Od tamtej pory producent regularnie rozszerza ofertę o coraz bardziej zróżnicowany i co najważniejsze przystępny cenowo sprzęt elektroniczny – od tabletów i smartfonów, przez kamery sportowe i drony, aż po inteligentne AGD. | CHIP