red dead redemption 2

„Red Dead Redemption 2” na zwiastunie wygląda świetnie

Wideo opublikowane przez Rockstar Games przenosi nas ponownie do brutalnego świata Dzikiego Zachodu. W drugiej części gry wcielimy się w bandytę Arthura Morgana. "Red Dead Redemption 2" zadebiutuje na konsolach na wiosnę 2018 roku. Wersja pecetowa nie została potwierdzona.

Na ekranie przepiękne, amerykańskie krajobrazy, konne pościgi, napady na pociąg, dzika przyroda, zagniewani rewolwerowcy i kowboje brnących do celu po trupach – jednym słowem western jak się patrzy. Druga część serii opowie o Arthurze Morganie, przestępcy pracującym dla gangu Dutcha Van der Linde’a, którego poznaliśmy w pierwszej części opowieści. Na razie nie wiadomo, czy będzie to jedyna grywalna postać, czy wzorem „GTA V” przyjdzie nam pokierować dodatkowymi bohaterami. Nowością związaną z mechaniką będzie umiejętność strzelania z łuku, co z pewnością przyda się podczas skradania przez prerię.

„Red Dead Redemption 2” zadebiutuje wiosną 2018 roku na konsolach PS4 i Xbox One. Twórcy nie wspomnieli do tej pory o wydaniu wersji PC – jeśli zatem w ogóle ona trafi na tę platformę, może to nastąpić dopiero w późniejszym czasie. W tym miejscu warto przypomnieć o grze „This Land is My Land”, która również dotyczyć będzie tematyki Dzikiego Zachodu, ale która powstaje z kolei wyłącznie z myślą o pecetach.

„Read Dead Redemption” ukazało się w 2010 roku na konsoli PS3 i z miejsca stało się hitem. Gracze pokochali otwarty świat pełen zapierających dech w piersiach krajobrazów i skomplikowaną fabułę pełną charakterystycznych dla westernu scen. Gdyby żył Sergio Leone, pracowałby właśnie nad takimi grami. A głosu bohaterom użyczałby John Wayne.
| CHIP

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.