huuuge game jam

Huuuge Game Jam 2017 – warsztaty i konkurs tworzenia gier

Fot. Huuuge Games
Bez względu na to czy masz doświadczenie w projektowaniu gier, czy jedynie głowę pełną pomysłów, to jeśli mieszkasz w okolicach Bydgoszczy tego wydarzenia nie możesz przegapić.

Po raz drugi studio Huuuge Games zaprasza na Game Jam, czyli maraton tworzenia gier połączony z warsztatami. Wydarzenie odbędzie się 18 i 19 listopada w bibliotece UKW w Bydgoszczy. Uczestnictwo jest darmowe, ale należy zarezerwować sobie wejściówki pod tym linkiem.

Jedną z atrakcji będą wykłady znanego twórcy niezależnego Mikołaja „Sosa” Kamińskiego, który wygłosi prezentację w stylu PowerPoint Karaoke, która opiera się na całkowitej improwizacji. Prelegent otrzyma temat i slajdy dopiero przed swoim wystąpieniem więc cały wykład będzie przypominał freestyle. Drugą osobistością ze świata gamedevu, która wystąpi na Game Jamie będzie Krzysztof Pachulski.

Po wykładach nastąpi pokaz dokumentalnego filmu Borysa Nieśpielaka „Wszystko z nami w porządku”, opowiadającego o tworzeniu niezależnych gier w Polsce. Tak jak i przed rokiem udział w maratonie będzie możliwy także online. Wszystkie gry, które zostały zrobione w trakcie poprzedniej edycji, w tym zwycięskiego Headaheada można przetestować pod tym linkiem. Polecamy także obejrzeć wykłady z poprzedniego roku na kanale Huuuge Games na YouTube. | CHIP

0
Źródło: Huuuge Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.