KONKURS: przetestuj i zatrzymaj drukarkę Epson

Konkurs podzielony jest na dwie tury.
konkurs
konkurs

Pierwsza tura polega na przesłaniu zgłoszenia i wyłonieniu kandydatów. Jeśli uważasz, że świetnie sprawdzisz się w roli testera sprzętu marki Epson, wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie:

“Czego oczekujesz od drukarki i jak zamierzasz jej używać?”

Odpowiedź wraz z zestawem informacji na swój temat (kim jesteś, czym się interesujesz, ile masz lat itp.) należy przesłać do 30 listopada 2017 roku na adres: [email protected]

Spośród zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, które naszym zdaniem najlepiej poradzą sobie z zadaniem. W tym momencie zacznie się druga tura konkursu, która potrwa do 8 grudnia 2017 r.

Każdy z testerów otrzyma inny model drukarki:

L3050 o wartości 746 zł
  • Epson L3050 – z obsługą Wi-Fi i zapasem tuszu na druk 13 000 stron w trybie mono oraz 6500 stron kolorowych
L4160 o wartości 1097 zł
L4160 o wartości 1097 zł
  • Epson L4160 – z obsługą Wi-Fi, Wi-Fi Direct, ekranem LCD i ulepszonymi pojemnikami z atramentem niwelującymi przypadkowe zalania czy pomylenie zbiorników w trakcie uzupełniania tuszu. W zestawie z kompletem atramentów pozwalających na wydrukowanie 14 000 stron czarno-białych i 5200 kolorowych.
konkurs
L6190 o wartości 1638 zł
  • Epson L6190 – z obsługą Wi-Fi, Wi-Fi Direct, ekranem LCD o przekątnej 6,1 cm, podajnikiem do dokumentów mieszczącym 150 arkuszy, ulepszonymi pojemnikami na atrament, funkcją faxu i dwustronnym drukowaniem. W komplecie z zapasem tuszu na 14 000 stron czarno-białych i 11 200 kolorowych.

Wszystkie wymienione drukarki wyposażone są w system EcoTank ITS, który gwarantuje najniższy koszt druku jednej strony – poniżej 1 grosza za stronę czarno-białą i poniżej 2 groszy za stronę kolorową. Urządzenia posiadają także funkcję skanera i kopiarki.

Jako testerzy CHIP-a laureaci otrzymają drukarkę, którą następnie będą testować, przesyłając do nas opisy swoich wrażeń na zadany przez nas temat. Materiały te będziemy publikować na łamach portalu, uzupełniając je także naszymi własnymi komentarzami. Po pomyślnym wypełnieniu wszystkich zadani, uczestnicy konkursu będą mogli zatrzymać sprzęt.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Powodzenia.

AKTUALIZACJA:

Znamy już wyniki konkursu. Znajdziecie je tutaj >>