Losowanie 18 samochodów i akcja 18 za 18 – na urodziny Allegro

Za miesiąc największa w Polsce internetowa platforma handlowa stanie się “pełnoletnia”. Wcześniej ruszają urodzinowe promocje. Każdy, kto do 12 grudnia zarejestruje się na stronie urodziny.allegro.pl, zrobi zakupy za minimum 100 złotych i odpowie na pytanie: “jaki zakup na Allegro sprawił Ci największą radość?” – weźmie udział w losowaniu jednej z osiemnastu Toyot Hybrid C-HR.
allegro
allegro

Z kolei między 13 listopada a 12 grudnia pojawią się przeceny, sięgające nawet 90%. Oferty będą zmieniały się co 24 godziny. Jeśli planujecie zrobić przedświąteczne zakupy w sieci, od 18 do 24 listopada nie zapłacicie w tym serwisie za przesyłkę do paczkomatu, o ile jej koszt zamknie się w kwocie 8,60 złotych.

Tak wyglądała strona główna Allegro w maju 2000 roku

I jeszcze akcja “18 za 18”. Od 4 do 10 grudnia trzy razy dziennie na Allegro pojawi się produkt za 18 złotych – za każdym razem w liczbie tylko 18 sztuk. Na “osiemnastkę” portalu aukcyjnego.

Allegro powstało w 1999 roku. Serwis założyła poznańską spółkę Surf Stop Shop, wzorując się na amerykańskim eBayu. Portal kilka razy zmieniał właściciela. Dziś należy do Grupy Allegro, będącej z kolei w rękach funduszy inwestycyjnych Cinven, Permira i Mid Europa Partners. Platforma działa m.in. w Czechach, Niemczech, Rosji i na Ukrainie. W witrynie jest 60 milionów ofert, każdego dnia na Allegro nabywców znajduje milion przedmiotów. | CHIP