Wolfenstein II oraz Prey za darmo do Radeonów RX Vega

Karty AMD Radeon RX Vega powoli zaczynają być dostępne. Do ich zakupu ma zachęcić nowa promocja, w ramach której otrzymujemy gry Wolfenstein II: The Next Colossus oraz Prey. Szczególnie pierwszy z tych tytułów jest warty uwagi.
Wolfenstein II oraz Prey za darmo do Radeonów RX Vega

W Polsce promocja ta realizowana jest dla kart kupionych w Morele.net, Komputronik.pl orz X-kom.pl, przy czym będzie pojawiała się sukcesywnie w tych sklepach dlatego warto zwrócić uwagę na informację przy zakupie. Promocja trwać będzie do 31 grudnia, a kody będzie można realizować do końca lutego 2018.

Promocja jest ciekawa z dwóch względów. Po pierwsze: nowy Wolfenstein II jest oceniany (naszym zdaniem słusznie), jako gra najlepiej korzystająca z API Vulkan i DX 12. Widać wyraźnie, że właśnie ze względu na skuteczną obsługę pierwszej z tych technologii karty Radeon RX Vega rozwijają w niej skrzydła. Oczywiście wiemy, że to forma prezentacji możliwości kart w najbardziej sprzyjającym im środowisku, ale jeśli mają na tym skorzystać klienci, to dlaczego nie?

Po drugie: Wolfenstein II jest po prostu bardzo udanym shooterem, a starsze o kilka miesięcy Prey to też jedna z ciekawszych gier akcji. Łączna wartość tego zestawu to około 180 złotych. Całkiem miły bonus. | CHIP