Wolfenstein II oraz Prey za darmo do Radeonów RX Vega

AMD uruchomiło promocję, w ramach której do Radeonów RX Vega dokłada całkiem niezłe gry. Dodajmy, gry zoptymalizowane właśnie pod karty "czerwonych".

Karty AMD Radeon RX Vega powoli zaczynają być dostępne. Do ich zakupu ma zachęcić nowa promocja, w ramach której otrzymujemy gry Wolfenstein II: The Next Colossus oraz Prey. Szczególnie pierwszy z tych tytułów jest warty uwagi.

W Polsce promocja ta realizowana jest dla kart kupionych w Morele.net, Komputronik.pl orz X-kom.pl, przy czym będzie pojawiała się sukcesywnie w tych sklepach dlatego warto zwrócić uwagę na informację przy zakupie. Promocja trwać będzie do 31 grudnia, a kody będzie można realizować do końca lutego 2018.

Promocja jest ciekawa z dwóch względów. Po pierwsze: nowy Wolfenstein II jest oceniany (naszym zdaniem słusznie), jako gra najlepiej korzystająca z API Vulkan i DX 12. Widać wyraźnie, że właśnie ze względu na skuteczną obsługę pierwszej z tych technologii karty Radeon RX Vega rozwijają w niej skrzydła. Oczywiście wiemy, że to forma prezentacji możliwości kart w najbardziej sprzyjającym im środowisku, ale jeśli mają na tym skorzystać klienci, to dlaczego nie?

Po drugie: Wolfenstein II jest po prostu bardzo udanym shooterem, a starsze o kilka miesięcy Prey to też jedna z ciekawszych gier akcji. Łączna wartość tego zestawu to około 180 złotych. Całkiem miły bonus. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.