lidl

Nowości z PS4, Xbox One i PC wkrótce taniej w Lidlu

Zazwyczaj w dyskontach promocją objęte są gry, które lata świetności mają już za sobą. Tym razem Lidl przygotował ofertę hitów z ostatnich miesięcy. Od 18 grudnia w markecie będzie można kupić takie gry jak "Assassin's Creed: Origins" czy "Wolfenstein 2: New Colossus" w bardzo dobrych cenach.

Po Biedronce przyszedł czas na Lidla. Od 18 grudnia w dyskontach na terenie całej Polski będzie można zakupić gry na konsole PS4 i Xbox One oraz na komputery PC w okazyjnych cenach. Kwoty te są zauważalnie wyższe niż w dotychczasowych promocjach, ale po raz pierwszy sieć zdecydowała się na wysokobudżetowe produkcje z ostatnich kilku miesięcy – takie gry siłą rzeczy są normalnie droższe. O ile? Przekonajcie się sami – w nawiasach podaliśmy linki do aktualnych ofert w sklepach internetowych. Pamiętajcie, że ceny gier się często zmieniają, więc przed zakupem w Lidlu warto sprawdzić, czy na pewno jest to najtańsza z dostępnych obecnie ofert.

Gry na PS4:

Gry na Xbox One:

Gry na PC:

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na najnowszą odsłonę serii „Assassin’s Creed”, gdyż jest w bardzo dobrej cenie oraz „Wolfenstein 2: New Order”, gry która zebrała wyjątkowo przychylne recenzje. Przypominamy, że nie w każdym sklepie Lidl znaleźć będzie można wszystkie z wymienionych wyżej produkcji. Liczba egzemplarzy jest ograniczona, warto więc wybrać się do dyskontu już w pierwszy dzień promocji. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.