Powerbank, którym naładujesz laptop, smartfon i co tylko zechcesz

Powerbank AC Pro wyposażono w akumulator o pojemności 41 600 mAh. Przy założeniu, że Wasz smartfon posiada baterię 3000 mAh, to dzięki temu akcesorium udałoby się go naładować do pełna przynajmniej 13 razy. Innymi słowy dwa tygodnie w leśnej głuszy bez dostępu do prądu nie byłyby już problemem. Ale smartfony to nie jedyny gadżet elektroniczny, który podłączymy do tego powerbanku. Dzięki dwóm gniazdom 220 V, dwóm portom USB i jednemu portowi USB-C AC Pro dostarczy energię również tabletom, komputerom, konsolom do gier, projektorom, czy telewizorom. Oczywiście nie ma też problemu z jednoczesnym ładowaniem kilku urządzeń.
Xtorm AC Pro 41 600
Xtorm AC Pro 41 600

xtorm ac pro
Xtorm AC Pro w pełnej okazałości

Jak na taką pojemność powerbank nie jest przesadnie duży – mierzy 222 x 160 x 52 mm i waży 1,4 kg. Nie da się ukryć, że poczujecie jego ciężar, ale w dalszym ciągu mamy do czynienia z mobilnym sprzętem, który zmieści się do plecaka czy torebki. Wbudowany wyświetlacz precyzyjnie informuje użytkownika o trybie pracy i o tym, ile energii pozostało w akumulatorach. Znajdziemy tu także system dopasowujący parametry ładowania do potrzeb i specyfiki urządzenia, zabezpieczenie przed przegrzaniem i system szybkiego ładowania – niestety producent nie precyzuje ile dokładnie czasu potrzeba będzie na naładowanie powerbanku do pełna.

Xtorm AC Pro 41 600 powinien pojawić się wkrótce w polskich sklepach w cenie 1799 zł. Jeśli nie potrzebujecie aż tak pojemnego powerbanku już teraz możecie kupić inne akcesoria tego producenta m.in. wodoodporny bank energii o pojemności 10 000 mAh (sprawdź aktualną cenę), lub ładowany energią słoneczną powerbank o pojemności 3000 mAh (sprawdź aktualną cenę).

Xtorm to część holenderskiej firmy Telco Accessories założonej w 2008 roku z myślą o produkcji rozwiązań dostarczających energię urządzeniom mobilnym w ekologiczny sposób. W portfolio producenta znaleźć można dużo solarnych ładowarek i powerbanków. | CHIP