Xtorm AC Pro 41 600

Powerbank, którym naładujesz laptop, smartfon i co tylko zechcesz

Fot. Volvo
W dzisiejszych czasach bez banków energii ani rusz. Holenderski producent powerbanków Xtorm właśnie wprowadził na nasz rynek produkt, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Xtorm AC Pro 41 600 posiada nie tylko olbrzymią pojemność akumulatora ale także aż pięć przydatnych wyjść.

Powerbank AC Pro wyposażono w akumulator o pojemności 41 600 mAh. Przy założeniu, że Wasz smartfon posiada baterię 3000 mAh, to dzięki temu akcesorium udałoby się go naładować do pełna przynajmniej 13 razy. Innymi słowy dwa tygodnie w leśnej głuszy bez dostępu do prądu nie byłyby już problemem. Ale smartfony to nie jedyny gadżet elektroniczny, który podłączymy do tego powerbanku. Dzięki dwóm gniazdom 220 V, dwóm portom USB i jednemu portowi USB-C AC Pro dostarczy energię również tabletom, komputerom, konsolom do gier, projektorom, czy telewizorom. Oczywiście nie ma też problemu z jednoczesnym ładowaniem kilku urządzeń.

xtorm ac pro
Xtorm AC Pro w pełnej okazałości

Jak na taką pojemność powerbank nie jest przesadnie duży – mierzy 222 x 160 x 52 mm i waży 1,4 kg. Nie da się ukryć, że poczujecie jego ciężar, ale w dalszym ciągu mamy do czynienia z mobilnym sprzętem, który zmieści się do plecaka czy torebki. Wbudowany wyświetlacz precyzyjnie informuje użytkownika o trybie pracy i o tym, ile energii pozostało w akumulatorach. Znajdziemy tu także system dopasowujący parametry ładowania do potrzeb i specyfiki urządzenia, zabezpieczenie przed przegrzaniem i system szybkiego ładowania – niestety producent nie precyzuje ile dokładnie czasu potrzeba będzie na naładowanie powerbanku do pełna.

Xtorm AC Pro 41 600 powinien pojawić się wkrótce w polskich sklepach w cenie 1799 zł. Jeśli nie potrzebujecie aż tak pojemnego powerbanku już teraz możecie kupić inne akcesoria tego producenta m.in. wodoodporny bank energii o pojemności 10 000 mAh (sprawdź aktualną cenę), lub ładowany energią słoneczną powerbank o pojemności 3000 mAh (sprawdź aktualną cenę).

Xtorm to część holenderskiej firmy Telco Accessories założonej w 2008 roku z myślą o produkcji rozwiązań dostarczających energię urządzeniom mobilnym w ekologiczny sposób. W portfolio producenta znaleźć można dużo solarnych ładowarek i powerbanków. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.