Powstaje trzeci sezon Stranger Things

O tym, że “Stranger Things” nie zakończy się jedynie na dwóch sezonach mówiono tuż po premierze drugiej części. W materiałach dodatkowych, które można było obejrzeć na Netflixie reżyserzy Matt i Ross Dufferowie przyznali, że mają już sporo pomysłów na następne odcinki. Teraz jedna z największych platform streamingowych świata potwierdziła tę informację. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy zadebiutuje trzeci sezon i czego dotyczyć będzie fabuła. Jedno jest pewne – twórcy doskonale potrafią wprowadzać nowe wątki i postacie, więc nie powinniśmy martwić się, o scenariusz kolejnych odcinków.
Stranger Things 2
Stranger Things 2

W tym roku “Stranger Things” udało się zdobyć aż 18 nominacji do Emmy, z czego przyznano 5 nagród. Drugi sezon, który zadebiutował 27 października 2017 spotkał się z rekordowym otwarciem – pierwszy odcinek obejrzało 15,8 milionów osób w ciągu trzech dni od premiery. W obsadzie serialu mogliśmy zobaczyć w rolach drugoplanowych tak znane gwiazdy jak Winonę Ryder czy Seana Astina oraz plejadę młodych aktorów, którzy podbili serca widzów.

Akcja “Stranger Things” rozgrywa się w amerykańskim miasteczku Hawkins w stanie Indiana w latach 80., gdzie w wyniku eksperymentów naukowych dochodzi do odkrycia Drugiej Strony – wymiaru będącego mniej przyjaznym odbiciem naszej rzeczywistości. Serial jest dostępny wyłącznie na platformie Netflix, którą możecie oglądać na smartfonach, tabletach, komputerach i telewizorach. Warto dodać, że najlepiej “Stranger Things” wygląda na tych ostatnich z rozdzielczością 4K i trybem HDR np. 55-calowym Samsungu UE55MU6402 (sprawdź najniższe ceny). | CHIP