14 lutego Plus zmienia ofertę

Za 6 dni klienci Plusa będą mogli rozważyć podpisanie z operatorem umów na zmodyfikowanych zasadach. Zmiany dotyczą wszystkich rodzajów ofert. To co będzie nowe, to wyrównane poziomy abonamentu i uproszczone taryfy, podkreśla Justyna Kulka z Plusa i Cyfrowego Polsatu:

Wprowadzamy spójne zasady, a jednocześnie pozwalamy elastycznie tworzyć ostateczny kształt oferty, z której będzie korzystał klient. W ofertach głosowych głównym wyróżnikiem są wszystkie usługi bez limitu i internet w każdym abonamencie, a do tego dajemy jeszcze możliwość dobrania kolejnej karty 50% taniej – przekonuje Justyna Kulka.

W Nowym Abonamencie będą trzy taryfy – 30, 40 i 50 złotych. W każdej podstawowe usługi mają być nielimitowane. Nielimitowany internet dostaną użytkownicy, którzy wyborą zobowiązanie na poziomie 50 złotych. W Nowym Mixie znajdą się takie same taryfy, a w wariancie Mix 50 operator obiecuje rozmowy bez limitu do wszystkich, 6 GB internetu i smartfon. Nowy Plus dla firm to z kolei, poza analogicznymi kwotami zobowiązań, możliwość dobrania w abonamencie 40 złotych trzech dodatkowych kart 50% taniej. I wreszcie Plus Internet LTE – wspólna oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Tutaj dochodzi jeszcze jedna taryfa w wysokości 70 złotych, a oprócz tego pakiety danych sięgające 100 GB.

Piszemy więcej >>

Tak operator zapowiada zmiany w abonamencie, które zaczną obowiązywać 14 lutego (graf. Plus)
Więcej:bezcatnews