IRIScan Mouse Wifi – myszka, którą zeskanujesz dokumenty

IRIScan Mouse Wifi przypomina zwyczajną, bezprzewodową myszkę. Dopiero gdy przewrócimy ją na grzbiet, zauważymy skaner optyczny, który pozwala na zeskanowanie dokumentu o formacie A4 z rozdzielczością 300 DPI. Proces skanowania jest bardzo prosty, ponieważ mysz przekazuje obraz bezpośrednio na ekran monitora – użytkownik nie musi się zatem obawiać, że ominie jakiś jego fragment. Oprogramowanie pozwala na zapisanie pliku w najpopularniejszych formatach: PDF, DOC, JPEG czy XLS. Dodatkowo jednym kliknięciem można także udostępnić obraz w mediach społecznościowych czy przesłać go do prywatnej chmury.
iriscan mouse
iriscan mouse

https://youtu.be/GPU9svIAw9Y

Aby ułatwić wykonanie kopii mniejszych dokumentów, np. prawa jazdy, producent dodaje też do kompletu specjalną podkładkę. Urządzenie jest już dostępne w polskich sklepach w sugerowanej cenie 490 zł, ale aktualnie możemy je kupić o 25 proc. taniej.

Mobilne skanery nie są niczym nowym, ale połączenie ich z myszką zwiększa ich funkcjonalność i sprawia, że nie kolejny gadżet nie zajmuje miejsca w torbie. Osobom szukającym jeszcze większej mobilności i możliwości skanowania dokumentów bez komputera przypominamy, że istnieje chociażby taka aplikacja jak Adobe Scan, która pozwala wykonać tę czynność zwykłym smartfonem. | CHIP