Nowe akcesoria Xiaomi już w Polsce

Miłośnicy robotyki ucieszą się z Mi Bunny Robot Builder – zestawu złożonego z 978 części, w tym mechanizmu samowyważającego, silników bezszczotkowych oraz oprogramowania na smartfon. Aplikacja jest o tyle ciekawa, że pozwala nie tylko kontrolować zabawkę, ale też uczy użytkownika podstaw programowania. Cena zestawu to 399 zł.
xiaomi akcesoria
xiaomi akcesoria

xiaomi robot
Komplet pozwala na zbudowanie 3 różnych robotów (fot. Xiaomi)

Kamera Mi Jia 360° Home Security to urządzenie do monitoringu, które pozwala regulować kąt nagrywania. Dzięki filtrowi podczerwieni konstrukcja filmuje także w nocy. Kamera posiada także wbudowany czujnik ruchu oraz mocowanie do ściany lub sufitu. Wbrew swojej nazwie nie nagrywa jednak w 360-stopniach, a jedynie w 100-stopniach. Cena urządzenia to 149 zł.

kamera mijia
Kamerka nagrywa materiał w jakości HD (fot. Xiaomi)

W polskiej dystrybucji znajdziemy też coś dla fanów słuchania muzyki. Głośnik Bluetooth Speaker Basic 2 o wadze 237 g o mocy 2x 2.5W wyposażony jest w baterię o pojemności 1200 mAh, która pozwala na 10-godzinne odtwarzanie muzyki bez ponownego ładowania. Z kolei Pocket Speaker 2  o mocy 5W oferuje do 7 godzin odtwarzania muzyki. Dzięki mniejszym wymiarom jest to bardziej mobilny wariant urządzenia. Obydwa kosztują 99 zł.

xiaomi akcesoria
Mi Pocket Speaker 2 dostępny jest w 2 wariantach kolorystycznych (fot. Xiaomi)

Do oferty trafiły także słuchawki sportowe Mi Sport Bluetooth Ear-Hook z regulowaną konstrukcją zaczepu na ucho. Urządzenie jest odporne na wodę i pot i pozwala na 7-godzinne odtwarzanie muzyki na jednym ładowaniu. W połączeniu z niewielką wagą 17,8 g mogą się okazać dobrą opcją dla biegaczy czy osób, które w trakcie pracy dużo się ruszają i docenią stabilność urządzenia w uchu.

Za słuchawki Xiaomi trzeba zapłacić 129 zł (fot. Xiaomi)

Z mniej technologicznych nowości do dystrybucji trafiły także plecaki miejskie z miejscem na 14-calowego laptopa oraz zestaw 24 wkrętaków.

Latem br. powinniśmy zobaczyć Xiaomi Mi Max 3, kolejną generację flagowca z bardzo wąskimi ramkami, który według ostatnich przecieków ma charakteryzować się przekątną o wielkości aż 6,99-cali. | CHIP

Powiązane treści:

Jaki głośnik bluetooth wybrać?