Posłuchaj radia z “Far Cry 5” i wygraj konsolę z grą

W radiu Hope County FM można usłyszeć wszystkie najważniejsze utwory składające się na gitarowe brzmienie Stanów Zjednoczonych oraz muzykę z samej gry skomponowaną przez Dana Romera. Dodatkową atrakcją dla graczy czekających na nową odsłonę serii “Far Cry” będą publikowane dwa razy w tygodniu (w każdy wtorek i piątek) audycje dotyczące historii mieszkańców fikcyjnego Hope County w stanie Montana. W radiu usłyszeć też będzie można wywiady znanych youtuberów – AdBustera i Rojsona, oraz redaktora naczelnego CHIP-a Konstantego Młynarczyka, który prywatnie prowadzi też bloga “To się przyda”, w którym udziela porad związanych ze sztuką przetrwania.
far cry 5
far cry 5

far cry 5 konkurs
Do wygrania są 4 ezgemplarze PS4 Pro z grą. (fot. Ubisoft)

Ubisoft przygotował też konkurs, w którym do wygrania są cztery zestawy konsoli PS4 Pro wraz z grą “Far Cry 5″” uzupełnioną o unikatowe gadżety m.in. księgę Josepha Seed’a – głównego antagonisty. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytania, które będą pojawiać się po poszczególnych audycjach w radiu Hope County FM na Spotify oraz na oficjalnej stronie wydarzenia. Warto pamiętać, że czas na udzielenie odpowiedzi za każdym razem wyniesie tylko 72 godziny.

Seria Far Cry od zawsze charakteryzowała się bardzo charyzmatycznymi antagonistami i nie inaczej będzie w przypadku jej piątej części. Fanatyczny Joseph Seed i jego sekta głosząca zagładę świata stanowi zagrożenie wolności lokalnych mieszkańców niewielkiej miejscowości w stanie Montana. Gracz będzie musiał stawić im czoła wspomagając ruch oporu. Tak jak w poprzednich odsłonach gra będzie skupiona na strzelaniu, eksploracji otwartego świata i realizowaniu zadań związanych z walką. “Far Cry 5” zadebiutuje na konsolach PS4, Xbox One oraz komputerach PC 27 marca. Producent ujawnił już także skład przepustki sezonowej wzbogacającej podstawową wersję gry o nowe tryby zabawy. | CHIP