Rozpoczynają się kwalifikacje do Zotac Cup Masters z pulą nagród przekraczającą milion złotych

Jeszcze nie opadły emocje po bardzo udanych światowych finałach Intel Extreme Masters w Katowicach, a już teraz rozpoczynają się kwalifikacje do turnieju Zotac Cup Masters. Regionalne kwalifikacje online zostaną rozegrane w marcu i czerwcu na platformie Zotac Cup. Na przełomie czerwca i lipca zwycięzcy fazy eliminacyjnej zmierzą się w regionalnych finałach, które zostaną rozegrane na targach Computex w Tajpej, w Samsung Smart Arena w Mediolanie i w południowej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. W każdym turnieju regionalnym do wygrania będzie 20 tysięcy dolarów (równowartość około 67 tysięcy złotych).
Rozpoczynają się kwalifikacje do Zotac Cup Masters z pulą nagród przekraczającą milion złotych

https://youtu.be/BJYLfyFqSWk

Finał turnieju rozegrany zostanie w Hongkongu w sierpniu 2018 roku. Poza zwycięzcami rozgrywek, w turnieju weźmie udział 1 zespół z Chin i 4 zaproszone drużyny. Pula nagród w finale wynosi rekordowe 300 tysięcy dolarów (ponad milion złotych). Transmisje z rozgrywek będą dostępne w wielu językach za pośrednictwem serwisu streamingowego Twitch.tv.

To trzeci, jak dotąd największy, ogólnoświatowy turniej z cyklu Zotac Cup Masters. W zeszłym roku w turnieju organizowanym przez firmę Zotac Technology rywalizowali zawodnicy gier “Dota 2” i “StarCraft: Remastered”. Aby wziąć udział w turnieju “Counter Strike: Global Offensive” należy założyć konto na stronie Zotac Cup i zapisać się w otwartych kwalifikacja online w turnieju Zotac Cup Masters. | CHIP