Navitel wprowadza tablet z nawigacją i rejestracją jazdy

Urządzenie wyposażono w dotykowy wyświetlacz IPS o rozdzielczość 1280×720. Główną funkcją Navitela RE900 COMBO są nawigacja i rejestrowanie drogi. W zainstalowanej w urządzeniu aplikacji Novitel Navigator znajdziemy mapy 47 krajów Europy. Osoby, które kupią urządzenie, będą uprawnieni do dożywotnich darmowych aktualizacji. Kamera OmniVision OV2710 nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD z szybkością 30 klatek na sekundę. Kąt widzenia kamery wynosi 140 stopni.
Navitel wprowadza tablet z nawigacją i rejestracją jazdy

Navitel ma kamerę nagrywającą filmy w Full HD (fot. Navitel)

Urządzenie wyposażone jest też w slot na kartę SIM, pozwalający na mobilny dostęp do internetu.  Navitel RE900 COMBO to też tablet. Pracuje na czterordzeniowym procesorze Cortex-A7 taktowanym częstotliwością 1,3 GHz i 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o 64 GB za pomocą karty microSD. Wbudowany transmiter FM umożliwia odtwarzanie własnej muzyki za pomocą radia samochodowego.

To jeszcze nawigacja, czy już smartfon? (fot. Navitel)

Firma Navitel działa w Polsce od 2015 roku i od tego czasu sprzedała w naszym kraju ponad 300 tysięcy urządzeń do nawigacji samochodowej. Nowe urządzenie firmy jest ciekawe ze względu na łączenie kilku funkcji (stąd zapewne “COMBO” w nazwie). To jednocześnie nawigacja samochodowa, tablet i telefon. Można było się w sumie spodziewać takiego scenariusza po tym, jak w smartfonach zadomowiły się na dobre przeróżnego rodzaju mapy dostępne m.in. w sklepie Google Play. Z tego powodu i Navitel nie ogranicza się w swoich urządzeniach jedynie do jednej funkcji, ale dodaje kolejne odpowiadając na potrzeby klientów. | CHIP

Powiązane treści:

Tablet dla dzieci