Razer otworzył sklep

Producent, którego kojarzymy głównie z myszami, klawiaturami i słuchawkami dla graczy, rozpoczyna też handel grami. Właśnie ruszył sklep gamestore.razer.com, w którym Razer sprzedaje gry.
Razer otworzył sklep

W ofercie sklepu Razera znalazły się autoryzowane klucze przeznaczone do wykorzystania w platformach dystrybucji cyfrowej takich jak Steam, Origin czy Uplay. Sklepów oferujących klucze do gier jest jednak w internecie sporo, w tym tacy giganci jak G2A czy Kinguin. Czym więc Razer chce skusić klientów?

Za zSilver można też wykupić udział w konkursach.

Za każdą grę, którą kupimy w sklepie Razera dostaniemy wypłatę w zSilver, czyli w wewnętrznej walucie, za którą będzie można kupić nagrody. Już teraz w sklepie Razera pojawiły się oferty do “wykupienia” za wirtualne srebro. Można też wziąć udział w konkursie.

Dwie waluty, z których jedną możemy kupić za prawdziwe pieniądze. Gdzieś już to widzieliśmy, prawda?

zSilver będzie jedną z dwóch wirtualnych walut sklepu Razera. Druga, zGold, przypomina nieco bardziej waluty premium w grach (ten podział natychmiast kojarzy się z grami Wargamingu). Tym samym zGold ma dawać więcej możliwości i lepsze oferty niż przy zakupie za normalne pieniądze. Prawdopodobnie Razer będzie niewielkie nominały zGold rozdawał na licznych wydarzeniach gamingowych. Gracze, którzy będą chcieli skorzystać z waluty Razera, będą musieli dołożyć większość kwoty kupując odpowiednią ilości złota. Każda transakcja z użyciem zGold ma też generować dodatkowe zSilver.

Za zSilver można też kupić większość sprzętowej oferty Razera.

W samym sklepie oferta nie jest może szczególnie obfita, ale za to zawiera dobre tytuły. Razer informuje, że oferta promocyjna będzie się zmieniać co tydzień. Aktualnie wraz z zakupem “Far Cry 5”, “Assassin’s Creed: Origins”, “Ni No Kuni II: Revenant Kingdom” lub “Wolfenstein II: The New Colossus” (których ceny obniżono o około 50 proc.) użytkownik dostanie też voucher o wartości 15 euro (ok. 62 zł), za który może nabyć kolejne gry (by z niego skorzystać wartość koszyka musi wynieść minimum 30 euro, ok. 125 zł) i rabat 10 euro na akcesoria Razera. Przy okazji zakup gry w promocji skutkuje otrzymaniem bonusu w postaci zSilver.

Przez chwilę, za zapisanie się do newslettera, można było otrzymać grę “Furi”, ale 10 tysięcy kluczy rozeszło się w mgnieniu oka. | CHIP