Dokładnie rok temu ogłosiliśmy budowę nowego CHIP-a

Równo 12 miesięcy temu w mediach społecznościowych i w wielu serwisach technologicznych i biznesowych pojawiła się informacja o tym, że CHIP będzie działał nadal – w nowej postaci. Firma założona przez redaktorów CHIP-a kupiła portal od dotychczasowego wydawcy, koncernu Burda Media. L-Space przekształciło redakcję (choć znalazło się w niej wielu dziennikarzy z wcześniejszego zespołu) i rozpoczęło pracę na nowym wyglądem strony, uruchomionej 2 miesiące później. Przez rok dołączali do nas jeszcze kolejni specjaliści od nowych technologii, komputerów, podzespołów i oprogramowania.

Od maja ubiegłego roku, poza codziennym podawaniem informacji, testowaniem urządzeń i publikowaniem problemowych artykułów, relacjonowaliśmy też wiele ważnych wydarzeń technologicznych z całego świata. Byliśmy m. in. na targach IFA w Berlinie, na IEM-ie w Katowicach, śledziliśmy na miejscu premiery ASUS-a w Rzymie, Xiaomi w Szanghaju, Huaweia w Paryżu, Honora w Londynie. Uczestniczyliśmy w targach fantastyki, IT i gier, takich jak poznański Pyrkon, PGA czy podwarszawski ComicCon. Szczegółowo opisywaliśmy także wiele innych konferencji jak np. Mobile World Congress w Barcelonie, Consumer Electronics Show w Las Vegas oraz głośne premiery Samsunga, Apple, Nokii, LG i Sony.

A co najważniejsze, ciągle przychodzą na www.chip.pl nowi czytelnicy, z wszystkimi stale dyskutujemy pod artykułami, testami i newsami oraz na Facebooku i Twitterze. To o czym piszecie, staramy się na bieżąco wykorzystywać do poprawiania jakości portalu i do usuwania błędów. Tworzycie CHIP-a razem z nami. No i bardzo lubimy z Wami rozmawiać.

Jedna z grafik kampanii pod hasłem “Legenda trwa” sprzed roku (rys. Piotr Sokołowski)
Więcej:bezcatnews