Błyskotliwy debiut polskiej gry

“Space Pioneer”, przyjemna dla oka, utrzymana w komiksowym klimacie mobilna strzelanina od bydgoskiego studia Vivid Games potrzebowała zaledwie tygodnia, by w rankingu App Store znaleźć się wśród stu najchętniej pobieranych bezpłatnych aplikacji. A w kategorii RPG zajęła 2. miejsce. Łącznie aplikacja pobrana została 400 tys. razy. Można ją również znaleźć w Google Play. W Samsung Galaxy Apps “Space Pioneer” pojawi się już za tydzień. 
Błyskotliwy debiut polskiej gry

Gracze, którzy pobrali grę z App Store’a ocenili ją na 4,9 gwiazdki na 5. Użytkownicy Google Play byli trochę oszczędniejsi i przyznali jej tylko 4,7 gwiazdki. Za to nie szczędzą aplikacji entuzjastycznych komentarzy:

Gram i nie mogę przestać. Bardzo fajna tylko mogło by być więcej planet i zadań, bo może się szybko znudzić, no i trochę za łatwo idzie.
Bartosz Zagalski

Super gra. Grywalność na najwyższym poziomie. Nie sądziłem że tak mnie wciągnie.
Mariusz Bachanek

“Space Pioneer” to gra akcji z elementami RPG. Gracz jest kosmicznym łowcą nagród, wędrującym po planetach i walczącym z dziwnym stworzeniami, które je zamieszkują. Niby nic nowego, a jednak Vivid Games udało się stworzyć aplikację, która w tydzień podbiła serca graczy. Polskie studia ewidentnie mają teraz dobry czas.

Więcej:gryrozrywka