E3: Ubisoft ma się czym chwalić

https://youtu.be/3IPlL3DIw0I
ubisoft e3
ubisoft e3

Assassin’s Creed: Odyssey

Kolejna część bestsellerowej serii będzie czterokrotnie większa pod względem mapy od poprzedniej (sprawdź promocje na “Assassin’s Creed: Origins”). Tym razem wcielimy się w jednego z dwóch bohaterów: Alexiosa lub Kassandrę, którzy wykorzystają w walce oręż o nadnaturalnych właściwościach – włócznię Leonidasa. Całość rozegra się w starożytnej Grecji, w trakcie wojny między Atenami, a Spartą. Po raz pierwszy w historii serii dostępne staną się opcje dialogowe. Twórcy zapowiedzieli też powrót wielkich bitew morskich na wzór tych z “Assassin’s Creed IV: Black Flag” oraz rozbudowane bitwy lądowe. Gra zadebiutuje 5 października 2018 roku na wszystkich platformach.

Beyond: Good & Evil 2

https://youtu.be/mhh-Ijj24vY

Rok temu Ubisoft zapowiedział sequel kochanej przez graczy przygodowej gry akcji “Beyond: Good & Evil”. Produkcja jest wciąż w bardzo wczesnej fazie, dlatego twórcy przygotowali głównie filmowy zwiastun oddający jednak dobrze klimat gry. Na wideo widzimy jak jak relaksujący się na swoim statku bohaterowie zostają nagle zaatakowani przez burzę śnieżną i ogromny pojazd kosmiczny. Gdy na pokład wchodzi dowódca agresora okazuje się, że jest nim… młoda Jade.

Skull & Bones

https://youtu.be/CBcEi4dtCD4

Gra wygląda jak rozwinięcie “Assassin’s Creed IV: Black Flag”, ale bez nudnych eksploracji terenu. Ot, czysta frajda z bycia piratem – walka z nieprzyjaciółmi, rozbudowywanie okrętów, wieloosobowe bitwy morskie wymagające dobrej taktyki (w tym konieczności brania pod uwagę np. kierunku wiatru) i rzecz jasna szukanie skarbów. Dużym atutem “Skull & Bones” jest zachwycająca, pełna szczegółów oprawa graficzna, w tym fizyka wody.  Gra pojawi się na wszystkich platformach w 2019 roku.

The Division 2

W zdziesiątkowanym przez wirusa świecie i wojującym ze sobą frakcją, nieliczni mieszkańcy Waszyngtonu starają się przetrwać w niewielkiej oazie. Druga część kooperacyjnej gry FPP nie zaskakuje w zasadzie niczym, prócz nowych, cieplejszych pod kątem klimatu atmosferycznego lokacji. Gra prezentuje wysoki poziom oprawy graficznej, ale pamiętajmy, że pierwsza część (sprawdź promocje na “The Division”) też zapowiadała się znakomicie, a potem przeszła mocny downgrade. Do Waszyngtonu zawitamy 15 marca 2019 roku.

Trials Rising

https://youtu.be/PeldWhMbJgw

Kolejna odsłona znanej i lubianej serii wyścigów motocyklowych z widokiem z boku będzie jeszcze bardziej szalona i kolorowa niż poprzednia. Możemy liczyć na wszystko to, za co uwielbiamy “Trialsy” najbardziej – dynamiczne plansze, widowiskowe “przeszkadzajki” stające nam na drodze i wymagające wielkich umiejętności zręcznościowych wyzwania. Gra ukaże się 29 lutego na wszystkich platformach. | CHIP