ubisoft e3

E3: Ubisoft ma się czym chwalić

Fot. Ubisoft
Konferencja francuskiego wydawcy skupiona była na swoich największych markach. Poza "Assassin's Creed: Odyssey", którego zapowiedź była tylko formalnością, Ubisoft pokazał kontynuację ciepło przyjętej strzelanki MMO - "The Division 2" oraz zręcznościowych wyścigów na jednośladach - "Trials Rising". Warto rzucić także okiem na emocjonujący zwiastun "Beyond: Good & Evil 2", w którym znana z pierwszej części bohaterka powraca w dość nieoczekiwanej roli.

Assassin’s Creed: Odyssey

Kolejna część bestsellerowej serii będzie czterokrotnie większa pod względem mapy od poprzedniej (sprawdź promocje na „Assassin’s Creed: Origins”). Tym razem wcielimy się w jednego z dwóch bohaterów: Alexiosa lub Kassandrę, którzy wykorzystają w walce oręż o nadnaturalnych właściwościach – włócznię Leonidasa. Całość rozegra się w starożytnej Grecji, w trakcie wojny między Atenami, a Spartą. Po raz pierwszy w historii serii dostępne staną się opcje dialogowe. Twórcy zapowiedzieli też powrót wielkich bitew morskich na wzór tych z „Assassin’s Creed IV: Black Flag” oraz rozbudowane bitwy lądowe. Gra zadebiutuje 5 października 2018 roku na wszystkich platformach.

Beyond: Good & Evil 2

Rok temu Ubisoft zapowiedział sequel kochanej przez graczy przygodowej gry akcji „Beyond: Good & Evil”. Produkcja jest wciąż w bardzo wczesnej fazie, dlatego twórcy przygotowali głównie filmowy zwiastun oddający jednak dobrze klimat gry. Na wideo widzimy jak jak relaksujący się na swoim statku bohaterowie zostają nagle zaatakowani przez burzę śnieżną i ogromny pojazd kosmiczny. Gdy na pokład wchodzi dowódca agresora okazuje się, że jest nim… młoda Jade.

Skull & Bones

Gra wygląda jak rozwinięcie „Assassin’s Creed IV: Black Flag”, ale bez nudnych eksploracji terenu. Ot, czysta frajda z bycia piratem – walka z nieprzyjaciółmi, rozbudowywanie okrętów, wieloosobowe bitwy morskie wymagające dobrej taktyki (w tym konieczności brania pod uwagę np. kierunku wiatru) i rzecz jasna szukanie skarbów. Dużym atutem „Skull & Bones” jest zachwycająca, pełna szczegółów oprawa graficzna, w tym fizyka wody.  Gra pojawi się na wszystkich platformach w 2019 roku.

The Division 2

W zdziesiątkowanym przez wirusa świecie i wojującym ze sobą frakcją, nieliczni mieszkańcy Waszyngtonu starają się przetrwać w niewielkiej oazie. Druga część kooperacyjnej gry FPP nie zaskakuje w zasadzie niczym, prócz nowych, cieplejszych pod kątem klimatu atmosferycznego lokacji. Gra prezentuje wysoki poziom oprawy graficznej, ale pamiętajmy, że pierwsza część (sprawdź promocje na „The Division”) też zapowiadała się znakomicie, a potem przeszła mocny downgrade. Do Waszyngtonu zawitamy 15 marca 2019 roku.

Trials Rising

Kolejna odsłona znanej i lubianej serii wyścigów motocyklowych z widokiem z boku będzie jeszcze bardziej szalona i kolorowa niż poprzednia. Możemy liczyć na wszystko to, za co uwielbiamy „Trialsy” najbardziej – dynamiczne plansze, widowiskowe „przeszkadzajki” stające nam na drodze i wymagające wielkich umiejętności zręcznościowych wyzwania. Gra ukaże się 29 lutego na wszystkich platformach. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.