Letnia wyprzedaż na Steamie – najciekawsze oferty

Popularna gra z gatunku battle royale doczekała się obniżki. Do 5 lipca w ramach letniej wyprzedaży można kupić “PUBG” za niecałe 50 złotych, czyli o około 33 procent taniej niż dotychczas. Gra zarobiła do tej pory już ponad 100 milionów dolarów i przyciągnęła łącznie 400 miliony graczy uwzględniając wszystkie platformy sprzętowe.
Letnia wyprzedaż na Steamie – najciekawsze oferty

“Playerunknown’s Battlegrounds”

“PUBG” w letniej promocji na Steamie potaniał do 50 złotych (graf. Bluehole)

“Darkest Dungeon Ancestral Edition”

Piękna, klimatyczna turowa gra RPG. “Darkest Dungeon” to tytuł wymagający od gracza strategicznego myślenia. Naszym zadaniem jest nie tylko eliminowanie potworów, ale także odpowiednie dobieranie drużyny i dbanie o psychikę postaci, którymi sterujemy i wysyłamy na wyprawę. Za podstawową wersję gry zapłacimy 27 złotych, ale warto pomyśleć o pakiecie za 81 złotych, w którym znajdziemy wszystkie 3 dodatki i ścieżkę dźwiękową.

Turowy “Darkest Dungeon” potrafi wciągnąć na długie godziny (graf. RedHook)

Wszystkie gry Valve

Tradycyjnie, Valve przygotowało podczas letniej wyprzedaży pakiet gier swojego autorstwa. Za wszystkie wydane przez tego producenta tytuły zapłacimy 55 złotych. A znajdziemy tam takie serie jak “Half-Life”, “Counter Strike”, “Portal”, czy “Left 4 Dead”.

Pełną kolekcję gier Valve kupimy za 55 złotych (graf. Valve)

“Everspace”

Podczas letniej wyprzedaży na Steamie kupimy “Everspace” w rozsądnej cenie obniżonej do 33 złotych. To kosmiczna strzelanka, w której kierujemy statkiem kosmicznym, eksplorując odległe zakątki wszechświata. Twórcy wprowadzili też wątki fabularne, które podobnie jak piękna grafika urozmaicają międzygwiezdne podróże.

“Everspace” to gratka dla amatorów przygód w kosmosie (graf. Rockfish Games)

Gry autorstwa Paradox Interactive

Warto przyjrzeć się również pakietom i grom strategicznym studia Paradox Interactive. Steam przygotował nietypową ofertę, w której możemy kupić… całą kolekcję gier tego producenta. I choć cena 800 złotych wydaje się bardzo wysoka, to znajdziemy w pakiecie sporo perełek, które również w trakcie letniej wyprzedaży na Steamie możemy kupić oddzielnie po promocyjnych cenach. Tytuły, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, to chociażby “Tyrany”, gry z serii “Europa Universalis”, “Age of Wonders”, “Surviving Mars”, czy “Pillars of Eternity”.

Także Paradox Interactive przygotowało zestaw swoich gier w letniej przecenie (graf. Valve)

| CHIP