Milion użytkowników w 3 tygodnie – gra Space Pioneer z Bydgoszczy

“Space Pioneer” najchętniej pobierają użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii i Korei Południowej. W połowie lipca pojawi się pierwsza aktualizacja, która wprowadzi wiele zmian. Będą m.in. nowe tryby, personalizacja postaci, przeciwnicy i system osiągnięć.
Milion użytkowników w 3 tygodnie – gra Space Pioneer z Bydgoszczy

O debiucie “Space Pioneer” pisaliśmy w CHIP-ie. W strzelankę możemy zagrać na iOS-ie i Androidzie. Podobnie jak w wielu innych mobilnych produkcjach tego typu, postać widzimy z góry. Do dyspozycji jest arsenał broni (nie mogło zabraknąć miotaczy ognia), który wraz z kolejnymi poziomami gracz ulepsza. Tytuł wyróżnia oprawa wizualna i ścieżka dźwiękowa w stylu lat 80. Zarówno jeżeli chodzi o przeciwników jak i mapy, “Space Pioneer” jest różnorodne. Układ terenu powstaje losowo, co pozwala przechodzić grę wielokrotnie. Również zadania sprawiają, że rozrywka nie nuży monotonnością. Grając na smartfonie, przyjdzie nam bronić określonego miejsca, ale także eskortować cywili i naprawiać statki kosmiczne.

Grze “Mayhem Combat” można wróżyć podobny sukces co “Space Pioneer” (graf. Vivid Games)

Vivid Games w czwartek wyda też kolejną grę z podobnym, kreskówkowym pomysłem. 28 czerwca do App Store trafi “Mayhem Combat”, czyli zręcznościowa bijatyka. Będzia miała tryb wieloosobowy i dla jednego gracza – zbudowane na silniku Unreal Engine 4. Nieco później, 13 lipca, w “Mayhem Combat” zagrają użytkownicy urządzeń z Androidem. | CHIP

Więcej:gry