Śledź Mistrzostwa Świata w telefonie dzięki aplikacjom mobilnym

Aplikacja mobilna Telewizji Polskiej pozwala śledzić rozgrywki na bieżąco. Jeśli mamy dobre łącze, dzięki niej obejrzymy też poszczególne mecze. Alternatywnie, jeśli nie chcemy instalować aplikacji, możemy skorzystać ze strony internetowej TVP Sport.
Śledź Mistrzostwa Świata w telefonie dzięki aplikacjom mobilnym

TVP Sport

W aplikacji mobilnej TVP sport znajdziemy transmisje i aktualne wyniki (graf. CHIP)

Aplikacja dostępna jest na Androida i iOS-a.

FIFA

Oficjalna aplikacja rozgrywek w Rosji stworzona przez FIFĘ dostarcza informacji w języku angielskim na temat rozgrywek. Dowiemy się z niej nie tylko o wynikach poszczególnych meczów, ale także obejrzymy materiały wideo.

Oficjalna aplikacja Mistrzostw Świata w piłce nożnej również dostarcza wielu informacji w języku angielskim (fot. CHIP)

Aplikacja dostępna jest na Androida i iOS-a.

Live Score

Aplikacja LiveScore to przede wszystkim wyniki podane w prostej i czytelnej formie. Powinni zainteresować się nią ci, którzy śledzą różne dyscypliny, nie tylko piłkę nożną. Serwis udostępnia wyniki z różnych rozgrywek i krajów.

Aplikacja Live Score to minimalistyczna propozycja dla osób, które lubią być na bieżąco z wieloma dyscyplinami jednocześnie (fot. CHIP)

Aplikacja dostępna jest na Androida i iOS-a.

Sofa Score

Sofa Score to aplikacja mobilna, która podobnie jak LiveScore udostępnia informacje na temat wielu dyscyplin. Jest oczywiście również sekcja poświęcona mundialowi w Rosji. Sofa Score ma polską wersję językową i przejrzysty terminarz.

Sofa Score dostarcza informacji w przejrzysty sposób w języku polskim (fot. CHIP)

Aplikacja dostępna jest na Androida i iOS-a. | CHIP