Kindle za 400 złotych i Galaxy S8 za 1800 – przeglądamy oferty Amazon Prime Day

Amazon Prime Day teoretycznie jest w zasięgu jedynie osób z aktywną usługą Prime, ale biorąc pod uwagę, że darmowy, 30-dniowy okres testowy, trudno uznać ograniczenie za dużą przeszkodę. Amerykański sklep internetowy niegdyś nie wysyłał zamówień do Polski. Dziś tego problemu w przypadku wielu produktów już nie ma, chociaż liczne nadal do naszego kraju nie są wysyłane. Wciąż nie doczekaliśmy się polskiej wersji Amazonu i kupując korzystamy z usług niemieckiego oddziału firmy i jego magazynów… w Poznaniu. Co ciekawego amerykańska firma przygotowała na Amazon Prime Day 2018?
Kindle za 400 złotych i Galaxy S8 za 1800 – przeglądamy oferty Amazon Prime Day

Czytnik Kindle Paperwhite 3 – za 400 złotych

Jedna z najlepszych ofert w Prime Day 2018 – niewątpliwie świetny czytnik, któremu można wybaczyć nawet silnie “palcujący się” tył (fot. Amazon)

Czytnik e-booków Amazonu z cenionej serii Paperwhite. Za model bez reklam w menu i bez modemu 3G (tylko z Wi-Fi) w polskich sklepach trzeba wyłożyć około 500 złotych. Regularna cena urządzenia na Amazonie to 140 euro. Teraz wynosi 90 euro, czyli niecałe 400 złotych. Dla miłośników książek cyfrowych to prawdziwa gratka.

Pamięć Samsung 970 EVO 1 TB – poniżej 1500 złotych

To jeden z najlepszych nośników SSD na rynku (fot. Samsung)

Dysk, który testowałem całkiem niedawno i który wydajnością przewyższa modele konkurencji. Jest też dość drogi, ale w promocji Amazonu jego cena stopniała o 100 euro. Aktualnie kosztuje 330 euro, co przekłada się na 1400 złotych. Więcej o samym dysku możecie przeczytać w naszym teście. Zaznaczę tylko, że naprawdę warto go rozważyć, bo to jeden z najszybszych SSD.

Smartfon Samsung Galaxy S8 – za 1800 złotych

Jeden z najlepszych smartfonów na rynku, hit ubiegłego roku (fot. Samsung)

Ubiegłoroczny flagowiec Samsunga to nadal jeden z najlepszych dostępnych smartfonów. Świetny aparat, znakomita wydajność i teraz jeszcze bardzo atrakcyjna cena – podczas Amazon Prime Day kosztuje 420 euro, czyli 1800 złotych.

[banner slot=”text”]

Microsoft Surface Laptop – za 3000 złotych

Niezbyt wydajny, za to bardzo elegancki i solidnie wykonany, a teraz także przeceniony (fot. Microsoft)

Zwykle znacznie droższy laptop Microsoftu jest kolejną ciekawą oferta akcji Amazonu. Wprawdzie mówimy o dość podstawowej wersji wyposażonej w procesor Core M, 4 GB RAM-u i 128-gigabajtowy dysk SSD, ale ten model rzadko jest kupowany ze względu na wydajność. Cenę Surface Laptopa obniżono z 1150 do 700 euro, czyli 3000 złotych.

Dysk zewnętrzny Transcend StoreJet 2 TB – za niecałe 300 złotych

Dysk zewnętrzny o pojemności 2 TB poniżej 300 złotych to okazja (fot. Amazon)

Przenośny dysk zewnętrzny 2,5″ o pojemności 2 TB. Pojemny i, jak twierdzi producent, odporny na wstrząsy, a także uszkodzenia mechaniczne. Normalna cena w polskich sklepach wynosi około 370 złotych. W Amazonie kosztuje teraz 70 euro, co przekłada się na 300 złotych. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy kupią wspomnianego wyżej Surface’a z jego ledwie 128 GB dyskiem.

To oczywiście tylko część urządzeń z promocji Amazonu. Wybraliśmy te, które są wysyłane do Polski. A jakie interesujące promocje wy znaleźliście na Prime Day? | CHIP