Acer

Acer: futurystyczny fotel gamingowy oraz laptopy z nowymi układami Intela i NVIDII

Fot. krzysztof bogacki
Acer do Berlina przywiózł między innymi odświeżoną serię laptopów Predator wyposażonych w nowe karty graficzne NVIDII. Są też zestawy do wirtualnej rzeczywistości StarVR One i OJO 500 oraz stanowisko gamingowe, które przypomina statek kosmiczny. Poniżej nasza fotorelacja z IFY.

Konferencję Acera rozpoczęła prezentacja nowego zestawu do VR, StarVR One, przeznaczonego zarówno do zastosowań biznesowych jak i rozrywki. Urządzenie daje 210 stopni pola widzenia w poziomie i 130 stopni w pionie. Producent zapewnia, że montowane w StarVR ekrany AMOLED pozwalają wyświetlać 90 klatek na sekundę.

W przeciwieństwie do StarVR One, gogle OJO 500 nie wymagają kabla. To modularny zestaw do mieszanej rzeczywistości. OJO 500 trafi do sprzedaży w listopadzie. Zapłacimy za niego 400 dolarów (1500 złotych).

Nie mogło zabraknąć komputerów z nowymi układami GeForce RTX. GPU będą montowane w komputerach serii Predator Orion 9000.

Ciekawą konstrukcją jest laptop Predator Triton 900 z mechaniczną klawiaturą. Ma obrotowy ekran UHD 4K, który jest dotykowy i po odłączeniu może pełnić również rolę tabletu. Acer umieścił w Predatorze Triton 900 najnowsze karty RTX.


Na drugiej podstronie – zdjęcia m.in. laptopa Swift 5 i stanowiska Predator Thronos.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.