Gra za 30 tys. zł? Devil May Cry 5

“Devil May Cry” zalicza się do gatunku hack’n’slash, tytuł wydaje studio Capcom. Trudno powiedzieć, czy gamplay 5 części losów Dantego, w którym postać wciąż mści się za śmierć swojej matki, zachwyci fanów. Jednak “ultralimitowana” edycja gry zwraca uwagę. Capcom do 19 listopada zbiera zamówienia właśnie na Ultra Limited Edition. W tej wersji, oprócz pudełka (PlayStation 4 lub Xbox One) i trzech plakatów, znajdziemy wierną replikę stroju należącego do jednego z głównych bohaterów. Zadbano nawet o takie detale jak ślady przetarć i uszkodzeń widoczne w grze. Do wyboru mamy stroje Dantego, V oraz Nero.
Devil May Cry
Devil May Cry

Detale skórzanego płaszcza Dantego (fot. Capcom)

Wszystkie ubrania zrobione są z prawdziwej skóry. Najtańszy pakiet z płaszczem-bezrękawnikiem V kosztuje (w przeliczeniu z jenów na złotówki) około 20000 złotych. Za 25000 gracze mogą stać się posiadaczami kurtki z kapturem należącej w grze do Nero. Jeśli jednak najbardziej identyfikujecie się z Dantem, czeka was wydatek na poziomie 30000 złotych. Bardziej oszczędni fani mogą kupić pakiet z koszulą z krótkim rękawem za około 400 złotych (tu – tylko jeden plakat).

Ultra Limited Edition “Devil May Cry 5” dostępne jest jak na razie tylko w japońskim sklepie Capcom. Ceny nie zawierają kosztów transportu i opłat celnych. | CHIP

Więcej:gry