Halloweenowe promocje na Steamie

Wiele tytułów można dostać za połowę, a nawet ułamek regularnej ceny. Oczywiście, większość z przecenionych gier to horrory, jednak wśród promocji można znaleźć też i gry z innych gatunków takie jak “Rocket League” (44 złote), “Wiedźmin 3: Dziki Gon” (60 złotych), czy “Shadow of the Tomb Raider” (165 złotych). My skupiliśmy się jednak na tych najstraszniejszych, których ceny są już mniej przerażające.
Halloweenowe promocje na Steamie

“Alien: Isolation”

W “Alien Isolation” wcielamy się w Amandę Ripley, czyli córkę filmowej głównej bohaterki filmu “Obcy: 8 pasażer Nostromo”. Akcja gry osadzona jest pomiędzy pierwszą a drugą częścią filmowej serii kosmicznych horrorów. To tytuł, który przypadnie do gustu osobom, które lubią skradanki. Naszym zadaniem bowiem będzie ucieczka przed siejącym grozę ksenomorfem. W trakcie promocji “Alien: Isolation” kupimy za 36 złote (regularna cena: 142 złote).

“Darkest Dungeon”

“Darkest Dungeon” przeceniono z kolei z 90 na 27 złotych. Ta turowa gra RPG polega na przemierzaniu średniowiecznych podziemi. Przygody w grze inspirowane są powieściami grozy. Gracz musi dbać o kondycję psychiczną bohaterów, których zaprosi do drużyny. Kolejne, coraz mroczniejsze etapy mają wpływ na zachowanie członków zespołu.

“Outlast 2”

W “Outlast 2” wcielamy się w dziennikarza, który w wyniku wypadku helikoptera pojawia się w tajemniczym miasteczku w Arizonie, które zamieszkują członkowie niebezpiecznej sekty. Naszym zadaniem jest ucieczka i odnalezienie żony, która również podróżowała helikopterem. Za “Outlast 2” zapłacimy do 1 listopada na Steamie 27 złote (regularna cena to 108 złotych).

“Dark Souls III”

Trzecia część popularnej serii “Dark Souls” kupimy na Steamie za 50 złotych, czyli 4 razy taniej niż wcześniej. Jest to gra RPG, która wymaga cierpliwości i rozwagi, a każdy przeciwnik stanowi wyzwanie. W grze rozwijamy bohatera i odkrywamy historię mrocznego świata, do którego trafiliśmy.

“Warhammer Vermintide 2”

Na Steamie za połowę ceny, czyli za 54 złote, możemy kupić “Warhammer Vermintide 2”. To gra nastawiona na kooperację. Wspólnie ze znajomymi zmierzymy się z siłami Chaosu i strasznymi, szczuropodobnymi istotami, które zaatakowały miasto Helmgart. W grze mamy do dyspozycji 5 klas bohaterów i możemy grać maksymalnie z trzema innymi zawodnikami.

Halloween to amerykański zwyczaj, podobny do polskich dziadów, czy zaduszek, który w wielu krajach anglosaskich obchodzony jest tuż przed świętem zmarłych, czyli 31 października. W tym czasie w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii dzieci i dorośli przebierają się za wiedźmy, upiory i potwory. Nazwa święta oznacza wigilię Wszystkich Świętych, a pochodzi prawdopodobnie z celtyckich obrządków. | CHIP

Więcej:grySteam