Steel Rats – wyścigi motocyklowe pełne akcji już w przedsprzedaży

Steel Rats” jeszcze przed premierą zwróciły na siebie uwagę mediów. Gra już zdobyła kilka nagród m.in. za najlepszą rozgrywkę na Game Connection Awards i Pixel Heaven, a także otrzymała nominację do najlepszej gry niezależnej na Digital Dragons Indie Showcase. Fabuła tytułu przenosi nas do alternatywnej wizji USA lat 40. i 50. W “Steel Rats” gracz wciela się w przedstawiciela gangu tytułowych Stalowych Szczurów, który zajmuje się likwidacją złowieszczych robotów obdarzonych sztuczną inteligencją.
steel rats
steel rats

Pod względem mechaniki gra może przypominać serię “Trials” ponieważ również rozgrywa się w trybie 2.5D, a gracze zasiadają na motocyklach pozwalających wykonywać w powietrzu różne ewolucje.

[banner slot=”text”]

W przeciwieństwie jednak do produkcji Ubisoftu, polski tytuł pozwala zmieniać kierunek ruchu, a przede wszystkim skupia się na walce z maszynami. Nie zabraknie tu również opcji rozbudowywania swojego jednośladu i przełączania się między postaciami w trakcie rozgrywki.

“Steel Rats” można już kupić w przedsprzedaży na PS4 z 15-procentową zniżką za 84 zł (71,40 zł dla abonentów PS+). W edycji przedpremierowej gracze znajdą dodatkowo motyw na ekran główny konsoli, pięć avatarów i ścieżkę dźwiękową, za którą odpowiada japoński zespół The 5.6.7.8’s (“Kill Bill: Volume 1″). Gra zadebiutuje na wszystkich platformach 7 listopada. | CHIP

[banner slot=”text”]

Więcej:gryrozrywka