steel rats

Steel Rats – wyścigi motocyklowe pełne akcji już w przedsprzedaży

Studio Tate Multimedia, znane m.in. z popularnej gry "Kangurek KAO" 7 listopada wprowadza na konsole PS4, Xbox One i komputery PC swoją najnowszą grę 2.5D. "Steel Rats" to połączenie ewolucji znanych z serii "Trials" z pełnymi tempa pojedynkami.

Steel Rats” jeszcze przed premierą zwróciły na siebie uwagę mediów. Gra już zdobyła kilka nagród m.in. za najlepszą rozgrywkę na Game Connection Awards i Pixel Heaven, a także otrzymała nominację do najlepszej gry niezależnej na Digital Dragons Indie Showcase. Fabuła tytułu przenosi nas do alternatywnej wizji USA lat 40. i 50. W „Steel Rats” gracz wciela się w przedstawiciela gangu tytułowych Stalowych Szczurów, który zajmuje się likwidacją złowieszczych robotów obdarzonych sztuczną inteligencją.

Pod względem mechaniki gra może przypominać serię „Trials” ponieważ również rozgrywa się w trybie 2.5D, a gracze zasiadają na motocyklach pozwalających wykonywać w powietrzu różne ewolucje.

Reklama

W przeciwieństwie jednak do produkcji Ubisoftu, polski tytuł pozwala zmieniać kierunek ruchu, a przede wszystkim skupia się na walce z maszynami. Nie zabraknie tu również opcji rozbudowywania swojego jednośladu i przełączania się między postaciami w trakcie rozgrywki.

„Steel Rats” można już kupić w przedsprzedaży na PS4 z 15-procentową zniżką za 84 zł (71,40 zł dla abonentów PS+). W edycji przedpremierowej gracze znajdą dodatkowo motyw na ekran główny konsoli, pięć avatarów i ścieżkę dźwiękową, za którą odpowiada japoński zespół The 5.6.7.8’s („Kill Bill: Volume 1”). Gra zadebiutuje na wszystkich platformach 7 listopada. | CHIP

Reklama

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.