Black Friday i Cyber Monday – nasz przewodnik po promocjach

Galaxy S9+ można kupić już za 2700 złotych brutoo. Za Galaxy Note9 w wersji z 512 GB pamięci wewnętrzje zapłacimy do poniedziałku 4400 złotych. Podczas czarnego piątku warto pamietać, aby zachować chłodną głowę i porównywać cenę danego produktu w kilku sklepach. Nie zawsze bowiem zniżka jest tak atrakcyjna, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.
Black Friday i Cyber Monday – nasz przewodnik po promocjach

Allegro

W Allegro czarny tydzień trwa od 19 do 26 listopada. Promocyjne ceny oznaczone są czarnym paskiem “black week”. W dziale z elektroniką znajdziemy m.in. przecenione konsole i akcesoria do nich takie jak pad Dualshock i stacje dokujące do PS.

Gog.com

Na Gogu tradycyjnie znajdziemy “Wiedźmina 3” w atrakcyjnej cenie 60 złotych, a także tegorocznych polski hit, czyli “Frostpunk”. Black Friday to też dobra okazja, aby uzupełnić bibliotekę klasycznych tytułów. Wiele z nich można dostać poniżej 10 złotych. Na Gog.com do 27 listopada przecenionych jest aż 650 gier.

Przeceniony jest nie tylko sprzęt, ale także gry na platformach takich jak GOG.com i Steam (graf. GOG.com)

Steam

Również do 27 listopada taniej kupimy gry na Steamie. I tu czekają na nas powracające promocje. Warto zainteresować się kompletną kolekcją gier Valve (58 złotych), a także “Age of Empires II” w wersji HD wraz z dodatkami (35 złotych). Za 50 złotych z kolei kupimy “Dark Souls 3” i “Cywilizację V” ze wszystkimi dodatkami.

Komputronik

W Komputroniku promocje potrwają do niedzieli, 25 listopada. Liczba produktów jest ograniczona, a klienci mogą w promocyjnej cenie kupić tylko jedną sztukę każdego z promocyjnych produktów oznaczonych logo BlackFriday Sale. Wszystkie dostępne czarnopiątkowe promocje można znaleźć na podstronie komputronika.

Mall.pl

W mall.pl promocje są aktualizowane co 6 godzin. W atrakcyjnych cenach znajdziemy m.in. telewizory UHD, zestawy słuchawkowe i inteligentne zegarki.

X-kom

W X-Komie natkniemy się na ciekawe oferty smartfonów i laptopów. Liczba produktów dostępnych w promocji jest ograniczona. Czarny piątek w tym sklepie startuje w piątek, o 8:00. Osoby, które skorzystają z aplikacji mobilnej x-kom-u, będą mogły kupić upatrzone przedmioty w promocyjnych cenach już od 7:45.

 

Sklepy internetowe kuszą atrakcyjnymi promocjami sprzętu (graf. x-kom)

 

Media Markt

W internetowym sklepiej Media Markt Black Friday trwa od 22 do 25 listopada lub do wyczerpania zapasów. W atrakcyjnych cenach można kupić m.in. telewizory UHD, smartfony i konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także urządzenia AGD.

Media Expert

W Media Expert można kupić w promocyjnych cenach takie urządzenia jak nawigacje samochodowe, smartzegarki i czasomierze sportowe, smartfony, a także telewizory i sprzęt AGD. Jednocześnie firma ostrzega przed naciągaczami, którzy wysyłają SMS-y i e-maile podszywając się pod sklep.

Morele.net

W Morele.net czarny tydzień trwa od 19 do 23 listopada. Aby otrzymać kod rabatowy, trzeba zapisać się na newsletter. Ceny sprzętu zostaną obniżone po wpisaniu

Redcoon

W sklepie Redcoon znajdziemy przeceniony sprzęt AGD, telewizory UHD, komputery przenośne, monitory, a także drona DJI Mavic 2 Pro. | CHIP