Galaxy S10 będzie miał nietypowe wcięcie

Premiera Galaxy S10 będzie miała miejsce prawdopodobnie podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie zaplanowanych na luty 2019. Już teraz jednak pojawiają się przecieki i spekulacje na temat przyszłorocznego flagowca Samsunga. Według doniesień, ekran Galaxy S10 będzie całkowicie pozbawiony ramek. Ma też mieć niewielkie, okrągłe wcięcie na przedni aparat.
Galaxy S10 będzie miał nietypowe wcięcie

Niestety, prawdopodobnie smartfon nie będzie obsługiwał rozpoznawania twarzy. To właśnie ta technologia wymusza na producentach m.in. iPhone’ów przeznaczenie większej ilości miejsca na przednie obiektywy. Samsung postanowił iść inną drogą. Wyróżnikiem smartfonów koreańskiego producenta są ekrany dające więcej miejsca użytkownikowi. Obśmiewanie popularnego “notcha” jest też głównym motywem kampanii reklamowych Samsunga.

To nie pierwsze przecieki dotyczące przyszłorocznego flagowca Samsunga. Spekulacje na jego temat pojawiają się już od kilku miesięcy. Kolejny wysyp niepotwierdzonych informacji nastąpił po konferencji programistycznej Samsunga z początku listopada. Dowiedzieliśmy się z niej o szczegółach dotyczących nowego wyświetlacza Infinity Flex. Zobaczyliśmy też prototyp urządzenia będącego hybrydą smartfonu i tabletu. Niemające jeszcze nazwy urządzenie, nazywane w mediach jako Galaxy F lub Galaxy X, prawdopodobnie także pojawi się w Barcelonie. | CHIP

 Tutaj znajdziecie najlepsze smartfony m.in. OnePlus 6T i Huawei Mate 20 Pro