Google Pixel 3 Lite jednak istnieje

O tym, że Google pracuje nad modelem Pixel 3 Lite mowa była już od jakiegoś czasu. Jednak model ten nie pojawiał się w oficjalnych informacjach, ani tym bardziej w sprzedaży. Tymczasem na stronie Rozetked pojawiły się zdjęcia i specyfikacja Google Pixel 3. Fotografie i informacje o samym telefonie do Rozetked przysłał anonimowy czytelnik.
Google Pixel 3 Lite jednak istnieje

[banner slot=”text”]

Ze zdjęć wynika, że Sargo, bo taka jest tymczasowa nazwa nowego smartfonu Google’a przypomina Pixel 3. Po prawej stronie jest przycisk natężenia dźwięku, nad którym umieszczony został jasnozielony przycisk zasilania. Na lewej krawędzi znajduje się gniazdo na kartę SIM. Wejście słuchawkowe umieszczone jest na górnej krawędzi. Czytnik linii papilarnych znalazł się na plecach urządzenia. Obudowa została wykonana z plastiku.

(Fot. rozetked.me)

Ekran IPS Full HD+ ma przekątną 5,56″ i nie znajdziemy w nim wcięcia. W środku znalazł Qualcomm Snapdragon 670, 4 GB pamięci RAM i jedynie 32 GB na dane. Podsumowując, nowy model jest czymś pomiędzy Google Pixel 2 XL a Pixel 3.

Kiedy wejdzie na rynek i ile będzie kosztować tego jeszcze nie wiadomo. Na razie znaleźliśmy ciekawą promocję na Google Pixel 3.


Tutaj znajdziecie ranking smartfonów, m.in. Google Pixel.