Wielkie przeceny polskich gier na GOG.com

W tym roku obchodzimy wyjątkową, setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji najbardziej znany na świecie polski sklep z cyfrowymi grami postanowił dotrzeć z produkcjami rodzimych twórców do jeszcze większej rzeszy klientów. Poza promocją wszystkie 95 tytułów kosztuje łącznie 5190 zł, ale dzięki GOG.com możemy oszczędzić aż 3255 zł. Zatem średnio mamy do czynienia z obniżką o 62%. Pełną ofertę znajdziecie tutaj. Przygotowaliśmy też najciekawsze naszym zdaniem polskie gry, na które warto zwrócić uwagę.
gog
gog

Beat Cop

14,99 zł (obniżka o 70%)

Nieliniowa, przygodowa opowieść nawiązująca do seriali kryminalnych z lat 80. Wcielamy się tutaj Jacka Kelly’ego, byłego detektywa wrobionego w zabójstwo, którego zdegradowano do roli typowego “krawężnika”. Sarkastyczny humor, świetna muzyka i stylistyka retro powinna spodobać się fanom policyjnych klimatów.

Frostpunk

Cena: 80,90 zł (obniżka -27%)

Tego tytułu czytelnikom CHIP-a raczej nie trzeba przedstawiać. Sami wybraliście go bowiem w naszym konkursie na gamingową markę roku. Strategiczna pozycja o zarządzaniu osadą w postapokaliptycznym, mroźnym świecie urzeka mechaniką i trudnymi wyborami moralnymi, które wpływają na dalsze losy podopiecznych. Zdarzało się, że gra miała już lepszą cenę w promocjach na Steamie, ale jeżeli jeszcze jej nie macie, to dobry moment na zakup.

This War of Mine: Soundtrack Edition

Cena: 17,99 zł (przecena -70%)

Wcześniejszy hit 11 bit studios, który także warto posiadać w swojej kolekcji. Symulator zarządzania schronem cywili w czasie okupacji wzrusza, przeraża i zmusza do myślenia. W tej edycji gracze otrzymują również ścieżkę dźwiękową.

My Memory of Us

Cena: 48,09 zł (obniżka -25%)

Przygodowa nowość, która również opowiada o wojnie, ale w nieco inny sposób. Historia skupia się na przeżyciach dwójki dzieci żyjących pod okupacją. Ręcznie rysowana grafika sprawia, że gra od razu kojarzy się z podobnym tematycznie “Valiant Hearts”. Odpowiednio długa pozycja z ciekawymi zagadkami logicznymi i niebanalnym sterowaniem.

Lords of the Fallen

Cena: 15,99 zł (obniżka -84%)

https://youtu.be/0pugrlEQy3c

“Lords of Fallen” to wymagająca gra akcji rozgrywająca się w fantastycznym i mrocznym świecie. Wcielamy się w Harkyna, grzesznika i skazańca, który został wybrany przez ludzkość, by obronić ją przed bestiami karmiącymi się niewinnymi duszami. Polska odpowiedź na serię “Dark Souls”.

GOG.com, zwany dawniej Good Old Games, został stworzony w 2008 roku przez CDP Investment, należącą obecnie do holdingu CD Projekt. Już po pierwszych dwóch latach działalności serwis mógł pochwalić się sprzedażą 6 milionów egzemplarzy gier, z czego ponad 50% zakupów pochodziło z USA. Choć początkowo sklep skupiał się na dystrybucji starszych pozycji, to szybko rozszerzył swoją ofertę na gry niezależne i wysokobudżetowe produkcje. Charakterystyczną cechą GOG.com jest brak zabezpieczeń DRM – każdą z zakupionych pozycji klient może ściągnąć nieograniczoną ilość razy. | CHIP

 Tutaj znajdziecie najlepsze monitory dla graczy m.in. Eiso Foris i AOC Agon