gog

Wielkie przeceny polskich gier na GOG.com

Fot. gog.com
Polski platforma cyfrowej dystrybucji gier znana ze przyjaznej polityki wobec użytkowników (wszystkie gry sprzedawane są bez zabezpieczeń DRM) przecenił 95 tytułów rodzimych producentów. Część polskich gier do 12 listopada kosztują nawet 90 procent taniej.

W tym roku obchodzimy wyjątkową, setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji najbardziej znany na świecie polski sklep z cyfrowymi grami postanowił dotrzeć z produkcjami rodzimych twórców do jeszcze większej rzeszy klientów. Poza promocją wszystkie 95 tytułów kosztuje łącznie 5190 zł, ale dzięki GOG.com możemy oszczędzić aż 3255 zł. Zatem średnio mamy do czynienia z obniżką o 62%. Pełną ofertę znajdziecie tutaj. Przygotowaliśmy też najciekawsze naszym zdaniem polskie gry, na które warto zwrócić uwagę.

Beat Cop

14,99 zł (obniżka o 70%)

Nieliniowa, przygodowa opowieść nawiązująca do seriali kryminalnych z lat 80. Wcielamy się tutaj Jacka Kelly’ego, byłego detektywa wrobionego w zabójstwo, którego zdegradowano do roli typowego „krawężnika”. Sarkastyczny humor, świetna muzyka i stylistyka retro powinna spodobać się fanom policyjnych klimatów.

Frostpunk

Cena: 80,90 zł (obniżka -27%)

Tego tytułu czytelnikom CHIP-a raczej nie trzeba przedstawiać. Sami wybraliście go bowiem w naszym konkursie na gamingową markę roku. Strategiczna pozycja o zarządzaniu osadą w postapokaliptycznym, mroźnym świecie urzeka mechaniką i trudnymi wyborami moralnymi, które wpływają na dalsze losy podopiecznych. Zdarzało się, że gra miała już lepszą cenę w promocjach na Steamie, ale jeżeli jeszcze jej nie macie, to dobry moment na zakup.

This War of Mine: Soundtrack Edition

Cena: 17,99 zł (przecena -70%)

Wcześniejszy hit 11 bit studios, który także warto posiadać w swojej kolekcji. Symulator zarządzania schronem cywili w czasie okupacji wzrusza, przeraża i zmusza do myślenia. W tej edycji gracze otrzymują również ścieżkę dźwiękową.

My Memory of Us

Cena: 48,09 zł (obniżka -25%)

Przygodowa nowość, która również opowiada o wojnie, ale w nieco inny sposób. Historia skupia się na przeżyciach dwójki dzieci żyjących pod okupacją. Ręcznie rysowana grafika sprawia, że gra od razu kojarzy się z podobnym tematycznie „Valiant Hearts”. Odpowiednio długa pozycja z ciekawymi zagadkami logicznymi i niebanalnym sterowaniem.

Lords of the Fallen

Cena: 15,99 zł (obniżka -84%)

„Lords of Fallen” to wymagająca gra akcji rozgrywająca się w fantastycznym i mrocznym świecie. Wcielamy się w Harkyna, grzesznika i skazańca, który został wybrany przez ludzkość, by obronić ją przed bestiami karmiącymi się niewinnymi duszami. Polska odpowiedź na serię „Dark Souls”.

GOG.com, zwany dawniej Good Old Games, został stworzony w 2008 roku przez CDP Investment, należącą obecnie do holdingu CD Projekt. Już po pierwszych dwóch latach działalności serwis mógł pochwalić się sprzedażą 6 milionów egzemplarzy gier, z czego ponad 50% zakupów pochodziło z USA. Choć początkowo sklep skupiał się na dystrybucji starszych pozycji, to szybko rozszerzył swoją ofertę na gry niezależne i wysokobudżetowe produkcje. Charakterystyczną cechą GOG.com jest brak zabezpieczeń DRM – każdą z zakupionych pozycji klient może ściągnąć nieograniczoną ilość razy. | CHIP

 Tutaj znajdziecie najlepsze monitory dla graczy m.in. Eiso Foris i AOC Agon

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.