KONKURS: odszukaj sprzęt Helikon-Tex i wygraj plecak

Podczas CHIP Winter Challenge głównymi bohaterami naszych terenowych testów w oczywisty sposób są smartfony, komputery i inny elektroniczny sprzęt. Ale z racji surwiwalowych warunków, w jakich przeprowadzamy te próby zaprosiliśmy też do współpracy firmę Helikon-Tex specjalizującą się w produkcji ubrań outdoorowych i paramilitarnych. Przedsiębiorstwo w latach 80 zaczęło swoją działalność od sprzedaży używanego wojskowego wyposażenia. W latach 90 Helikon-Tex zaczął produkować własne kurtki, spodnie, rękawiczki, torby i plecaki przeznaczone do wojskowego lub surwiwalowego użytku. W trakcie wyjazdu w Bieszczady wszyscy dziennikarze CHIP-a używali różnych ubrań i gadżetów tej marki. A teraz wy, jeśli uważnie przyjrzycie się relacjom z akcji, możecie zostać właścicielami plecaka, organizera, czapki i komina.
KONKURS: odszukaj sprzęt Helikon-Tex i wygraj plecak

Helikon-Tex na CHIP Winter Challenge

40-litrowy plecak Summit, główna nagroda w konkursie (fot. Konstanty Młynarczyk)

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie, musicie w nagraniach i na zdjęciach z CHIP Winter Challenge 2019 odszukać jak najwięcej sprzętów Helikon-Tex. Wszystkie aktualnie opublikowane testy, poradniki i newsy znajdziecie w sekcji poświęconej akcji. W zgłoszeniu trzeba podać, jaki produkt tej marki zauważyliście (typ, np. kurtka i ewentualnie jej model-pełna nazwa) oraz, w którym tekście dostrzegliście wideo lub fotografię z produktem (podajcie tytuł artykułu). Maile przysyłajcie na adres [email protected], wpisując w tytule “Helikon-Tex”. Konkurs potrwa do 17 marca włącznie, potem ogłosimy 3 zwycięzców. Czytelnik, który wskaże najwięcej produktów, otrzyma plecak Summit. Drugi z uczestników dostanie organizer outdoorowy Urban Admin Pouch, a za trzecie miejsce będzie zestaw – czapka Winter Merino Beanie i komin Merino Wrap. No to start!

Przygotowania do kolejnego etapu testu Hammer kontra Nokia nad bieszczadzką rzeką Osławą (fot. Damian Kwiek)

I jeszcze podpowiedź: warto szukać nie tylko ubrań i plecaków. Rozstrzygające jest to, czy dany sprzęt znajduje się w sklepie Helikon-Tex. | CHIP

Marka Honor, producent smartfonów, wearables i akcesoriów.
Helikon-Tex, polska firma produkująca wysokiej jakości sprzęt outdoorowy, survivalowy, EDC i militarny.