Game of Phones: HTC U12+ vs. Huawei P30 Pro

Pierwsza walka za nami. Skończyła się dość poważnym zwycięstwem Xiaomi Mi9, chociaż przez wiele godzin walka była wyrównana i dopiero wieczorna mobilizacja fanów Xiaomi zdecydowanie przechyliła szalę na korzyść Rodu Xiaomi. Pora na drugi pojedynek – tym razem na udeptanej ziemi staje naprzeciw siebie przeszłość i, jak można się spodziewać, przyszłość.
Game of Phones: HTC U12+ vs. Huawei P30 Pro

HTC to firma, która praktycznie stworzyła urządzenia, które nazywamy dziś smartfonami, a które zaczynały jako PDA z modułem telefonicznym, nazywane palmfonami. To właśnie Tajwańczycy jako projektowali i budowali najlepsze kieszonkowe komputery ery Windows CE, Windows Mobile i wreszcie Windows Phone. To także z ich desek kreślarskich zeszły pierwsze smartfony z Androidem. Rządzili kiedyś niepodzielnie, ale po drodze coś poszło nie tak i dziś walczą o przetrwanie. Patrząc na U12+ można by powiedzieć, że zmierzają w dobrym kierunku.

W czasach świetności HTC o Huawei nikt jeszcze nie słyszał. Tym większe wrażenie robi niesamowity, iście wybuchowy rozwój firmy. Potężne inwestycje w rozwój, trafne przewidywanie trendów i samodzielne kreowanie nowych dały chińskiej firmie mocną pozycję numer dwa jeśli chodzi o światową sprzedaż smartfonów i procentują dalej – Huawei zmierza w stronę pierwszego miejsca. P30 Pro to niezwykle silny i wszechstronny wojownik.

Komu przypadnie zwycięstwo?

Głosowanie potrwa do godziny 23:59 w środę 24 kwietnia – przez najbliższe 24 godziny wszystko w waszych rękach!
Pamiętajcie też, że odpowiadając na drugie, nieobowiązkowe pytanie i zostawiając nam kontakt do siebie macie szansę wygrać koszulkę z herbem wybranego przez was rodu.

Zobacz, jak to się skończyło: https://www.chip.pl/2019/04/zaskoczenie-huawei-p30-pro-odpada-z-game-of-phones/

Kibicujesz Rodowi Huawei? Kup koszulkę z ich herbem! https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-huawei,p-286851.html

Jeśli twoje serce jest po stronie Rodu HTC, to także i dla ciebie mamy stosowne barwy: https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-htc,p-286854.html