Zaskoczenie – Huawei P30 Pro odpada z Game of Phones!

Jak w Grze o Tron, także w Game of Phones jedyne, czego można być pewnym, to to, że będą niespodzianki. I jedna z nich właśnie się zdarzyła. Nie tylko stary mistrz i legenda rynku, U12+ z rodu HTC pokonał jednego z faworytów rozgrywki, potężnego i nie mającego sobie równych mistrza fotografii Huawei P30 Pro, ale też zrobił to w imponującym stylu, zdobywając dwa razy więcej głosów.

Co proponowaliście dla pokonanego? Zabawne, ale większość komentarzy dłuższych, niż jedno lub dwa słowa nawiązywało do firmy HTC, przewidując porażkę i upadek ich championa. Chyba będą czuli się zaskoczeni. Ale nie będą w tym osamotnieni… Przykłady? Proszę:

„Przedstawiciel rodu HTC odmówił zgięcia kolana przed prawowitą królową 7 królestw, zrodzoną z burzy, pierwszą tego imienia… (itp. itd.) i powinien zginąć od smoczego ognia jak Randyll Tarly i jego syn Dickon Tarly.”
„Smiercia naturalna. HTC zaczol usmiercac marke od wyciecia portu karty.”
„Powinni wyrzucić go przez Okno (Windows) z 8 piętra. Ród HTC kojarzy się z oknem od zamierzchłych czasów.”
Było też kilka kulturowych pomyłek, takich jak „Ha! Seppuku SI!” albo „Jak na Chińczyka przystało, powinien popełnić harakiri. Już oczyma wyobraźni widzę ten dym z baterii…”. No ale cóż – każdemu się może zdarzyć.
Mieliśmy także sporo ciekawych, kreatywnych pomysłów, w tym „Powinien ładować indukcyjnie zwycięski telefon, aż do swojego całkowitego rozładowania, czyli swojej „śmierci” 😉” czy „Wygrawerowac na jego przydnim szkle herb zwyciezcy”

Nasz faworyt? „Avada kedavra!” My pomieszaliśmy popularny świat fantasy z rynkiem smartfonów, a ty, szanowny czytelniku, zgrabnie włączyłeś się w konwencję, dorzucając drugi świat… Brawo!  Odezwiemy się z pytaniem, jakiego rodu koszulkę chciałbyś nosić!

Tymczasem Game of Phones trwa: tym razem Korea kontra Finlandia, pralki vs. kalosze. Niebieski przeciwko niebieskiemu. Słowem, Samsung Galaxy S10+ walczy z Nokią 9 Pure View. Wszystko w waszych rękach! | CHIP

 

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.