Zaskoczenie – Huawei P30 Pro odpada z Game of Phones!

Jak w Grze o Tron, także w Game of Phones jedyne, czego można być pewnym, to to, że będą niespodzianki. I jedna z nich właśnie się zdarzyła. Nie tylko stary mistrz i legenda rynku, U12+ z rodu HTC pokonał jednego z faworytów rozgrywki, potężnego i nie mającego sobie równych mistrza fotografii Huawei P30 Pro, ale też zrobił to w imponującym stylu, zdobywając dwa razy więcej głosów.
Zaskoczenie – Huawei P30 Pro odpada z Game of Phones!

Co proponowaliście dla pokonanego? Zabawne, ale większość komentarzy dłuższych, niż jedno lub dwa słowa nawiązywało do firmy HTC, przewidując porażkę i upadek ich championa. Chyba będą czuli się zaskoczeni. Ale nie będą w tym osamotnieni… Przykłady? Proszę:

“Przedstawiciel rodu HTC odmówił zgięcia kolana przed prawowitą królową 7 królestw, zrodzoną z burzy, pierwszą tego imienia… (itp. itd.) i powinien zginąć od smoczego ognia jak Randyll Tarly i jego syn Dickon Tarly.”
“Smiercia naturalna. HTC zaczol usmiercac marke od wyciecia portu karty.”
“Powinni wyrzucić go przez Okno (Windows) z 8 piętra. Ród HTC kojarzy się z oknem od zamierzchłych czasów.”
Było też kilka kulturowych pomyłek, takich jak “Ha! Seppuku SI!” albo “Jak na Chińczyka przystało, powinien popełnić harakiri. Już oczyma wyobraźni widzę ten dym z baterii…”. No ale cóż – każdemu się może zdarzyć.
Mieliśmy także sporo ciekawych, kreatywnych pomysłów, w tym “Powinien ładować indukcyjnie zwycięski telefon, aż do swojego całkowitego rozładowania, czyli swojej “śmierci” ?” czy “Wygrawerowac na jego przydnim szkle herb zwyciezcy”

Nasz faworyt? “Avada kedavra!” My pomieszaliśmy popularny świat fantasy z rynkiem smartfonów, a ty, szanowny czytelniku, zgrabnie włączyłeś się w konwencję, dorzucając drugi świat… Brawo!  Odezwiemy się z pytaniem, jakiego rodu koszulkę chciałbyś nosić!

Tymczasem Game of Phones trwa: tym razem Korea kontra Finlandia, pralki vs. kalosze. Niebieski przeciwko niebieskiemu. Słowem, Samsung Galaxy S10+ walczy z Nokią 9 Pure View. Wszystko w waszych rękach! | CHIP