wanking simulator

Wanking Simulator to nowa polska gra, w którą wkrótce zagracie na Steamie

Fot. Steam
Nad "Wanking Simulator" pracuje niezależny developer MrCiastku. Grę w trzecim kwartale br. wyda Ultimate Games. Później pojawi się najprawdopodobniej na konsolach obecnej generacji. Wydawca uspokaja - pomimo kontrowersyjnego tematu, w grze nie zobaczymy obscenicznych fragmentów.

Główny bohater gry, Winston Gay, swoimi nieobyczajnymi zachowaniami zdenerwował sąsiadów do tego stopnia, że ci, dzięki pomocy skorumpowanych władz, pozbawili go domu. Teraz Winston ma tylko jeden cel w życiu – zemstę na mieszkańcach Gay Bay. A ponieważ do poziomu mistrzowskiego opanował on umiejętność masturbacji, to właśnie dzięki niej zamierza utrzeć nosa swoim sąsiadom.

Reklama

Już sam opis fabularny pokazuje, że gra będzie typową, absurdalną pozycją opierającą się na niepoprawnych politycznie założeniach. Nie zabraknie korzystania z supermocy w postaci teleportów czy osłabionej grawitacji i dodatkowych trybów rozgrywki, które pozwolą samodzielnie regulować warunki zabawy. Chociaż temat dotyczy czynności seksualnych, w grze nie zobaczycie żadnych niestosowności. „Wanking Simulator” ma już kartę produktu na Steamie, więc wszyscy zainteresowani mogą dalej śledzić losy tej produkcji.

Nowa produkcja wpasowuje się idealnie w trend, który ochoczo wykorzystują ostatnio polscy, niezależni developerzy – szokowania i nawiązywania do kontrowersyjnych tematów. Trwają już przecież prace nad symulatorem księdza, symulatorem menela czy więziennego klawisza. Czy gracze rzeczywiście pożądają takich produkcji? Raczej niekoniecznie. Na liście bestsellerów gatunku na Steamie królują tematy zupełnie neutralne jak „Factorio”, czyli tytuł o tworzeniu zautomatyzowanych fabryk oraz pixel-artowa gra farmerska „Stardew Valley”. Absurdalnymi pozycjami wypełnione są jednak YouTube oraz Twitch i to prawdopodobnie wśród streamerów twórcy upatrują swoich przyszłych klientów. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.