NA ŻYWO: ogłaszamy zwycięzcę FOTOPOJEDYNKU i nagradzamy najlepszy komentarz

Po 3-tygodniowej rywalizacji czas na kluczowe odpowiedzi. Spotkaliśmy się ponownie z finalistami FOTOPOJEDYNKU – Hanią Bielerzewską z Poznania i Markiem Sandomierskim z Gdańska, żeby przedstawić im wyniki głosowania czytelników. To wy, oceniając konkursowe zdjęcia wykonane w 5 plenerach, wybraliście zwycięzcę. Kto wyjedzie z Warszawy ze smartfonem Huawei P30 Pro? W naszej relacji na żywo także informacja, kto z komentujących wygrał smartzegarek Huawei Watch GT. Marta, Asia, Leszek, backe57, Liv Grete, a może ktoś inny? Szczegóły w transmisji wideo.
NA ŻYWO: ogłaszamy zwycięzcę FOTOPOJEDYNKU i nagradzamy najlepszy komentarz

https://www.facebook.com/CHIPpl/videos/376575046292803/?notif_id=1559490227668164&notif_t=live_video_explicit

Transmisja już sie zakończyła, jej zapis możecie zobaczyć powyżej. W FOTOPOJEDYNKU waszymi głosami zwyciężył Marek Sandomierski. Wygrał z Hanną Bielerzewską w 4 galeriach zdjęć, przegrywając w 1. Dokładne wyniki wyglądają następująco (Hania : Marek):

  • Twierdza Modlin – 54 : 46%
  • Puszcza Kampinoska – 41 : 59%
  • Praga – 46 : 54%
  • Zachód słońca nad Wisłą – 49 : 51%
  • Warszawa nocą – 45 : 55%.

Marek Sandomierski zdobył w ten sposób smartfon Huawei P30 Pro i smartzegarek Huawei Watch GT. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a zdjęcia obojga finalistów wyszły znakomicie, dlatego także Hanię Bielerzewską postanowiliśmy nagrodzić urządzeniem Huawei P30 Pro. Wszystkie zdjęcia w ramach FOTOPOJEDYNKU zostały wykonane tym telefonem. Zgodnie z obietnicą wyróżniamy też jeden z komentarzy. Wybraliśmy wypowiedź Leszka Sobieckiego, któremu wyślemy model Huawei Watch GT. Dziękujemy!