ASUS ROG Phone 2 coraz bliżej

Na temat ASUS ROG Phone 2 wyciekło nieco nowych informacji. Wiadomo chociażby, że urządzenie będzie obsługiwało szybkie ładowanie, co dla mobilnych graczy jest dobrą wiadomością. Najnowsze informacje pochodzą z Chin, gdzie wkrótce pojawi się nowy telefon tajwańskiej firmy. Smartfon otrzymał już certyfikację 3C, z której wynika, że ładowanie baterii będzie odbywało się z mocą do 30W.  Potwierdza to serwis Gizmo China, który twierdzi, że następny telefon do gier firmy ASUS „będzie dostarczany z ładowarką, która będzie obsługiwać szybkie ładowanie 30 W”. Samo urządzenie kryje się pod oznaczeniem ASUS_I001DA.
ASUS ROG Phone
ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone 2
Nowy telefon pojawi się zapewne jeszcze w te wakacje (fot. ROG Global)

Z tych samych źródeł wynika, że ASUS ROG Phone 2 będzie mógł się poszczycić częstotliwością odświeżania ekranu 120 Hz. Poprzednik miał wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 90 Hz, co i tak stanowiło i stanowi do dziś wyróżnik w tłumie podobnych smartfonów. 120 Hz w nowym modelu stawiałoby go na równi z gamingowym telefonem Razer Phone 2.

ASUS twierdzi zresztą, że przy tworzeniu urządzenia współpracował z Tencent Games. Największy wydawca gier mobilnych jest odpowiedzialny za dodanie funkcji do swoich popularnych tytułów. Tak, aby wykorzystać w pełni szybki ekran nowego ROG Phone 2. | CHIP

Więcej:Asus ROG