Koniec marki GOCLEVER

Polskie przedsiębiorstwo napisało na swojej stronie, że zakończyło działalność. Komunikat koncentruje się na zamknięciu serwisu gwarancyjnego dla sprzętu GOCLEVER:
goclever
goclever

Produkty, które zostały naprawione przed datą ogłoszenia upadłości, zostaną niezwłocznie odesłane do klientów w najbliższych dniach. Natomiast produkty, które nie zostały naprawione, zostaną odesłane do właścicieli bez naprawy, jednakże właściciele tych produktów mają możliwość zgłaszania swoich roszczeń w zgłoszeniu wierzytelności, podając wartość roszczeń w PLN (koszt naprawy produktu), wysyłając zgłoszenie w terminie 30 dni od daty obwieszczenia o upadłości  w Monitorze Sądowym i Gospodarczym – wyjaśnia firma i uzpełnia, że obwieszczenie nie zostało jeszcze opublikowane. GOCLEVER ma powiadomić o tym w swojej witrynie. Po bardziej dokładne informacje klienci mogą dzwonić od poniedziałku do piątku na numer 61 646 02 50.

Syndyk masy upadłościowej, Małgorzata Kalińska, informuje dodatkowo:

Niniejszym zawiadamiamy, że postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu Wydział XI Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 10 lipca 2019 r.  wydanym w sprawie  XI GUP 217/19 ogłoszona została upadłość obejmująca likwidację majątku Dłużnika GOCLEVER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu KRS 0000264176. Zgodnie z art. 61 ustawy Prawo upadłościowe z dniem ogłoszenia upadłości majątek upadłego staje się masą upadłościową, która jest przeznaczona na zaspokojenie wierzycieli upadłego.

Firma GOCLEVER powstała w 2008 roku. Sprzedawała smartfony, tablety, drony, kamery sportowe i sprzęt AGD, ale nie była faktycznie producentem urządzeń. Zamawiała w Chinach tzw. sprzęt z półki – brandowany własnym logo. GOCLEVER nie wyjaśnił, co konkretnie spowodowało koniec działalności. Pytamy o to poznańską firmę, ale, przynajmniej na razie, żaden z kanałów nie odpowiada.

Smartfon Quantum 2 550 LTE przeceniony z 500 na 300 złotych (fot. GOCLEVER)
Więcej:Goclever