Masz startup? Dostaniesz drukarkę [AKTUALIZACJA]

Nie wiemy natomiast – a bardzo chętnie byśmy się dowiedzieli – jak tak naprawdę wygląda to na samym froncie nowoczesności, wśród startupów branży IT. Ile drukujecie i czego? Jakie funkcje są dla was niezbędne, a jakie okazują się tylko nigdy nieprzeczytanym rozdziałem w instrukcji obsługi? Żeby rzucić na to zagadnienie trochę światła, wraz z firmą EPSON postanowiliśmy uruchomić akcję StartUp? PrintUp!
Do wygrania w naszej akcji: EPSON L7160

Do wygrania w naszej akcji: EPSON L7160

My dowiemy się czegoś ciekawego – a ty dostaniesz drukarkę w prezencie. Brzmi interesująco?

Do wygrania: EPSON L6170

Do naszej akcji zapraszamy startupy (firmy zatrudniające nie więcej, niż 10 osób, istniejące nie dłużej, niż 3 lata) związane z branżą IT i nowymi technologiami. Aby wziąć udział w akcji, musicie wysłać na adres [email protected] zgłoszenie zawierające kilka ważnych informacji:

  • Nazwa firmy oraz parę słów o tym, czym się zajmuje
  • Data założenia firmy i liczba zatrudnianych pracowników
  • Wasze nastawienie do druku i drukarek – czy drukujecie dużo czy mało, jakiego typu wydruki itp.
  • Dwa zdania na temat: “Przyszłość druku, moim zdaniem”.
Także do wygrania: EPSON M2170

Wybierzemy 8 firm i każdej z nich wyślemy drukarkę EPSON – model M2170, L6170 lub L7160. Urządzenia po wypełnieniu przez was wszystkich zadań, zostanie już na zawsze z wami. Jakich zadań? Będziemy chcieli, żebyście…

  • Przez miesiąc notowali liczbę, rodzaj i jakość wykonywanych wydruków. (Na przykład, że 14 września wydrukowaliście urzędowe pismo, że były to 4 strony wydrukowane dwustronnie w czerni i bieli w jakości “draft”, a 15 września warianty projektu nowego logo do rozważenia podczas zebrania, 3 strony w pełnym kolorze w jakości “super fine”).
  • Zbierali i przysyłali do nas wrażenia z użytkowania drukarek – ergonomii, szybkości, wydajności i jakości (Będziemy oczekiwali czterech mini-recenzji, po jednej tygodniowo).
  • Opowiadali o waszych wrażeniach z testów drukarki w waszych kanałach social media.
  • Przygotowali podsumowanie okresu testowego, z waszymi przemyśleniami na temat przydatności druku, funkcji drukarek i kierunku zmian.

To jak, jesteście gotowi na sprawdzenie zupełnie nowych drukarek? Zapraszamy, piszcie na [email protected], zgłoszenia przyjmujemy do 8 sierpnia, a wybór uczestników akcji ogłosimy dzień później.

[AKTUALIZACJA] Z przyczyn technicznych ogłoszenie listy uczestników akcji Startup? Printup! przesuwamy na poniedziałek 12 sierpnia. Wszystkich oczekujących na wieści bardzo przepraszamy – już wkrótce się dowiecie!  | CHIP

Trzeci z modeli: EPSON L7160