The International - Polacy wezmą udział w meczu gwiazd
Michał "Nisha" Jankowski i Amer "Miracle-" Al-Barkawi - polscy zawodnicy na The International (fot. Valve)

The International: Polacy zagrają w meczu gwiazd

Jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa w mistrzostwach "Doty 2".

The International zapewnia wielkie emocje. Nie zawodzą też polscy gracze, których zobaczymy w drużynie gwiazd. Zawodnicy, którzy wystąpią w meczu gwiazd zostali wybrani na podstawie wyników osiągniętych w fazie grupowej. W drużynie grupy A zagra dwóch Polaków, co jest dużym wyróżnieniem. Zespół Team Secret będzie reprezentował Michał „Nisha” Jankowski i zagra u boku Amera „Miracle-” Al-Barkawiego, czyli najlepszego zawodnika Team Liquid. Wraz z Polakami zagrają też Johan „pieliedie” Aström z Newbee, Timothy John „Tims” Randrup z TNC Pro Team i Lu „Somnus’M” Yao reprezentujący PSG.LGD. Z kolei w zespole złożonym z zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w grupie B zobaczymy Michaela „miCKe” Vu (Alliance), Romana „RAMZES666” Kushnareva (Virtus.pro), Syeda „SumaiL” Hassana (Evil Geniuses), Akbara „SoNNeikO” Butaeva (Natus Vincere) i Dinga „Dy” Conga (Vici Gaming).

Mecz gwiazd zostanie rozegrany w trybie All Random Death Match. Podobnie jak w trybie normalnym, celem obu rywalizujących drużyn będzie zniszczenie bazy wroga. Jednak rozgrywka może zakończyć się wcześniej, jeśli któraś z drużyn wyeliminuje wcześniej 45 postaci. W tym trybie nie ma też wyboru postaci (tzw. draftu), a wszyscy zawodnicy otrzymują losową postać po starcie gry, a także po każdej śmierci.

Drużyny Team Liquid i Team Secret nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w turnieju The International (garf. Liquipedia)

The International – największe emocje w niedzielę

Zespoły Polaków w tegorocznym turnieju The International znalazły się wśród 8 najlepszych drużyn. Team Liquid zmierzy się z zespołem Royal Never Give Up. Z kolei Team Secret spotka się w piątek o 8:00 czasu polskiego z drużyną Infamous. Poznaliśmy też pierwszą półfinałową parę Mistrzostw Świata. To zespoły PSG.LGD i OG, które jak burza przeszły przez fazę play-off. A na wielki finał musimy poczekać do niedzieli.

Kolejne mecze, komentowane po polsku, można śledzić na kanałach Michała „Skrzydlatego” Orlika i Tomasza „Bandita” Borysa. | CHIP

The International: dwóch Polaków powalczy o ponad 100 milionów złotych