IFA 2019: Predator Thronos Air – fotel, któremu nie oprze się żaden gracz

Stalowa konstrukcja Predator Thronos Air obejmuje fotel, modułowy pulpit oraz ramię do monitora. W ten sposób gracz zasiada niejako wewnątrz zamykanego kokpitu. Ramię, które przechodzi nad głową użytkownika pozwala zamontować maksymalnie trzy wyświetlacze oraz kamerę umieszczoną nad środkowym monitorem. Oczywiście ramię można podnosić i opuszczać za pomocą uchwytu znajdującego się pod podstawą środkowego wyświetlacza.
preadator thronos
preadator thronos

Sam fotel jest również najwyższej jakości. Da się go ustawić pod różnymi kątami (do 130 stopni w kabinie i do 180 stopni na zewnątrz), dzięki czemu możliwa jest gra nawet w pozycji półleżącej. Mało tego, Acer wyposażył go w funkcję masażu. A gdzie miejsce na komputer? W Predator Thronos Air znalazło się ono z tyłu, za fotelem. Użytkownik może ustawić na platformie dowolnego peceta. Nie brakuje tu także paru ciekawych rozwiązań takich jak stabilizator siedziska, który zapobiega poruszaniu się fotela podczas gry, uchwyt na kubek i zestaw słuchawkowy, podstawka pod nogi, czy koncentrator USB.

Kwota 14 tys. dolarów nie jest mała, ale warto dodać, że poprzednia generacja fotela kosztowała aż 20 tys. dolarów, a nie posiadała ani paneli bocznych, ani funkcji masującej. Nie wiadomo jeszcze jaka będzie polska cena produktu, ani kiedy dokładnie trafi na nasz rynek. | CHIP

-> Jeżeli szukasz fotela dla graczy w niższej cenie, sprawdź najpopularniejsze modele w Polsce

Więcej:Acerifa 2019