PGA 2019 z popularnymi youtuberami

Wkrótce po raz dziesiąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największa w Polsce impreza gamingowa. PGA to przede wszystkim turnieje e-sportowe, premiery gier i sprzętu, liczne konkursy oraz stoiska wystawców z szeregiem atrakcji. Ale to również okazja na poznanie najsłynniejszych gwiazd YouTube’a. Po zakupie dodatkowego biletu do strefy Stars4Fans uczestnicy targów PGA 2019 będą mogli spotkać się z ponad 100 najsłynniejszymi youtuberami w Polsce.
pga 2019
pga 2019

Organizatorzy ujawnili nazwiska trzech znanych youtuberów, z którymi odwiedzający PGA będą mogli spotkać się w strefie Star4fans. Pierwszy z nich jest Karol Gązwa, czyli Blowek. YouTuber, którego kanał ogląda ponad 4-miliony widzów zasłynął filmami z “Minecraftem”. Blowek wyszedł niedawno poza serwis Google’a. W zeszłym roku wystąpił bowiem w programie “Zgłoś remont” oraz prowadził autorski program BlowStar na platformie Player.pl, w którym spotykał się ze znanymi osobami, by grać z nimi na konsoli i proponować udział w rozmaitych wyzwaniach.

https://youtu.be/uBK7aS2SStA

Następnym jest Stuart Burton, czyli Stuu. Pochodzący z Wielkiej Brytanii streamer był pierwszym polskim youtuberem ze świata gamingu z milionem subskrypcji na koncie. Jego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny akcent. Stuu działa aktywnie na kilku kanałach – Stuu Games, Stuu, Stuu PLUS oraz Stuu Charytatywnie. Podobnie jak Blowek swoją karierę rozpoczął od serii związanej z “Minecraftem”.

Na PGA 2019 zobaczymy również Naruciaka, czyli Adama Zimmermana. Jego pseudonim pochodzi od anime “Naruto”, którego był wielkim fanem. Na swoim liczącym ponad 2,8 milionów subskrybentów kanale Naruciak prowadzi kilka serii m.in. “Poniedziałkowy Naruciak” oraz “Symulatory”. Nierzadko bohaterką jego filmów jest młodsza siostra. Na YouTubie działa od 2013 roku.

Więcej informacji na temat biletów i atrakcji strefy Stars4Fans znajdziecie na oficjalnej stronie PGA. | CHIP