Weź udział w turnieju “Mortal Kombat 11” i wygraj słuchawki Steelseries Arctis 7

Zapisy do turnieju “Mortal Kombat 11” potrwają do 16 października. W turnieju weźmie udział 64 zawodników, a o wzięciu udziału w rozgrywkach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie informacje dotyczące rejestracji można znaleźć w regulaminie. Informacje będą także pojawiały się na profilu społecznościowym Polski Turniej Smoka. Wszyscy zawodnicy otrzymają cyfrowe wersje albumów trzech polskich producentów muzyki synthwave, której można będzie posłuchać także podczas transmisji.
Weź udział w turnieju “Mortal Kombat 11” i wygraj słuchawki Steelseries Arctis 7

Wydarzenie poprowadzi Mariusz “Janek” Janowiak, a rozgrywki można śledzić na jego kanale na Twitchu. Organizatorzy zapowiadają też niespodzianki dla widzów, którzy będą obserwowali zmagania zawodników. Patronat medialny nad wydarzeniem objął też CHIP, zatem zachęcamy wszystkich fanów “Mortal Kombat” do wzięcia udziału w zmaganiach i do dobrej zabawy.

Turniej “Mortal Kombat 11” odbędzie się 19 października (graf. Polski Turniej Smoka)

“Mortal Kombat 11” to ostatnia odsłona popularnej serii bijatyk, wydana w maju 2019 przez Warner Bros. Interactive Entertainment na PC, a także na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł pojawi się także na platformie streamingowej Google Stadia. Gra po raz pierwszy pojawiła się w 1992 roku, początkowo tylko na automatach do gier, a później także na innych platformach. Twórcą hitowego tytuły było studio Midway Games, w 2009 roku kupione przez Warner Bros. i przemianowane na NetherRealm Studios. | CHIP